Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Виробник ADCA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Переваги та особливості арматури ADCA

Для автоматичного відведення конденсату з паропроводів встановлюють конденсатовідвідники. Цей тип запірної арматури запобігає гідравлічним ударам в системі і зменшує витрату пари. Щоб заощадити енергоресурс парового трубопроводу, варто купити прилади від бренду ADCA.

Історія компанії починається з 1983 року, спочатку це був підрядник, що спеціалізується на збірці парових систем. Незабаром Valsteam ADCA Engineering почала власне виробництво арматури для промислових систем, і стала стрімко розвиватися в цьому напрямку. Перша установка для уловлювання конденсату була випущена в 1989 році.

Особливості виробництва ADCA

Кожен продукт бренду проходить ретельну перевірку, процес його виготовлення строго контролюється. Зараз глобальна компанія з Португалії поєднує в собі все краще, ніж може розташовувати сімейний бізнес – гнучкість в розробці, близькість до споживача, доступні ціни на товари в каталозі. Арматура ADCA випускається за особливими технологіями зварювання за участю досвідчених фахівців.

За більш ніж тридцять років існування компанія налагодила виробництво по всьому світу. Кожна деталь і вузол обладнання випускаються на заводі, де якість продукту ретельно контролюється і відстежується. Ціни на арматуру доступні, тому купити пристрої зможе будь-хто. Компанія використовує тільки надійні, якісні матеріали, тому завжди досягає кращих результатів.

adca-kondensatovidvidniky-armatura-net-ua

Збірка всіх компонентів проводиться у власному цех, більшість додатково шліфують, піддають притирання, полірують, обробляють іншими способами. Всі процеси виконує спеціалізований персонал під контролем відділу якості і з перевіркою у власній лабораторії. Кожен товар ретельно упаковують, щоб запобігти його пошкодженню при перевезенні.

Головні переваги продукції

Термодинамічні конденсатовідвідники Valsteam відрізняються:

компактними розмірами і невеликою вагою;
швидким видаленням конденсату;
можливістю установки в системах з перегрітою парою, трубопроводах високого тиску;
стійкість до гідроударів;
невибагливість в обслуговуванні – для цього прилад не потрібно знімати з лінії.

adca-armatura-net-ua-kondensatovidvidniky-1

Принцип роботи арматури заснований на різниці між швидкостями прольоту пара і конденсату під диском. Обладнання підходить для систем середнього і високого тиску, нормально функціонує при несприятливих погодних умовах.

Розгорнути
Вгору