Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Фільтри з нержавіючої сталі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фільтри з нержавіючої сталі: переваги, різновиди

Для грубого очищення робочого середовища від великих твердих частинок потрібно купити фільтр з нержавіючої сталі. Це спеціальний виріб, що продовжує термін експлуатації трубопроводу та оберігає його від пошкоджень. Це різновид захисної арматури, затребуваний у різних галузях промисловості. Встановлюється у водопровідних системах, магістралях, системах опалення. Підходить для харчової промисловості.

Нержавіючий фільтр використовується для очищення неагресивних робочих рідин. В інтернет-магазині Armatura.net.ua представлені різні типи виробів, що відрізняються за характеристиками. Виробники випускають моделі, оснащені фільтруючими сітками, що відрізняються за конструкцією, способами кріплення до трубопроводу, типовими параметрами, призначенням.

Які основні переваги

Фільтри з нержавіючої сталі ефективно видаляють великі забруднення, які присутні в робочому середовищі перед її надходженням у трубопровід. До головних переваг пристрою варто віднести:

  • стійкість до різних механічних впливів, стійкість до зношування;

  • немає потреби додатково використовувати спеціальні хімічні суміші для очищення;

  • легко встановлюється та при необхідності швидко демонтується;

  • несприйнятливість до корозії, окиснення.

Трубопровідний фільтр із нержавіючої сталі витримує температурні перепади та різкі зміни тиску. Ефективність очищення при застосуванні становить 95%.

Які є різновиди

Фільтр нержавіючий універсальний та встановлюється не тільки на трубопроводи, призначені для транспортування води. Для виробництва його деталей використовують лише екологічну, повністю безпечну нержавіючу сталь. Це матеріал високої якості AISI 304.

Пристрої поділяються на два типи, залежно від способу встановлення на трубопровід. Вони бувають фланцевими та муфтовими. Перші називають ще уловлювачами бруду. Вони призначені для грубої очистки від твердих вкраплень, на кшталт піску, іржі. Встановлюються для захисту сантехніки.

Муфтові фільтри називають також осадовими. Їх застосовують для якісного очищення та захисту рідин, що проходять трубопроводом, від забруднень. Це не тільки пісок, але й окалини, шлам. Муфтові фільтри є універсальними, сумісними з агресивними середовищами, маслами. Придбати їх у Києві можна за доступною ціною з доставкою по Україні.

Вгору