Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Засувки сталеві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сталеві засувки — універсальна запірна арматура для керування трубопроводом будь-якого типу

Для управління потоком транспортованого середовища трубопровід оснащують запірною арматурою, різною за конструкцією та принципом дії. Засувки сталеві — універсальні виконавчі механізми, що ефективні на мережах водопостачання та каналізації, опалювальних та протипожежних системах, газотранспортних гілках та технологічних лініях харчових, хімічних та промислових підприємств.

Принцип дії клинових засувок

В інтернет-магазині Armatura.net.ua можна купити засувки зі сталі діаметром від 15 до 200 мм під усі типорозміри трубопроводів. В Україні найбільше застосування знаходять запірні механізми клинового типу. Діє виконавча сталева арматура за принципом гвинтового домкрата: обертання штурвала піднімає або опускає шток із закріпленою на ньому клиноподібною заслінкою. Затвор, що щільно входить у відстань між сідлами арматури, буває декількох видів:

  1. Жорсткий. Звужена сталева пластина при плавному русі до нижньої частини корпусу пристрою перекриває прохідний отвір та повністю зупиняє потік.
  2. Пружний. Напрямний диск має поздовжній розріз, що дозволяє змінювати кут пластин, не знижуючи їхню міцність. Особливість пружного затвора — висока герметичність арматури та низька ймовірність заклинювання механізму.
  3. Складовий. Заслінка сформована з двох рухомо скріплених під кутом один до одного дисків, які при закритті засувки повертаються та перекривають прохідні отвори у сідлах.

Перевагами клинової конструкції затвора є досягнення повної герметизації системи без значних зусиль, згладжування перепадів тиску у трубопроводі та довга служба запірного клина, який у відкритому положенні розташований вище рівня рідини та не руйнується під її впливом.

Сталеві сплави для виробництва запірних пристроїв

Експлуатаційні характеристики арматури залежать від матеріалів корпусу та внутрішнього механізму. Перш ніж купити сталеві засувки для мереж холодного або гарячого водопостачання, трубопроводів для транспортування газу або нафтопродуктів, важливо проаналізувати характеристики сплаву, з якого вони виготовлені:

  • нержавіюча сталь — арматура може використовуватися на трубопроводах з агресивним середовищем за температури від -60 до 500 °С. Нержавійка інертна до харчових продуктів та актуальна для створення технічних гілок на виробництві продовольчих товарів;
  • вуглецева сталь — засувки зі сплаву заліза та вуглецю популярні для оснащення водопровідної мережі, вони вирізняються невисокою ціною та добре пристосовані до температурного режиму систем опалення в житлових та громадських будинках;
  • легована сталь — введення до складу металу легувальних домішок (марганцю, кремнію, алюмінію) покращує фізичні та хімічні властивості сплаву та допускає його експлуатацію при екстремально низьких або високих температурах.

Armatura.net.ua пропонує найбільший в Києві вибір сталевих засувок для керування трубопровідними лініями різного призначення. Ціни, що встановлені нашою компанією на обладнання зі зносостійких сплавів, є одними з найнижчих на українському ринку.

Спосіб з'єднання запірної фурнітури

Для тривалої та безаварійної служби трубопроводу дуже важливим є спосіб інсталяції запірної арматури в систему. Засувки зі сталі, представлені в каталозі Armatura.net.ua, призначені для фланцевого кріплення, яке надійно та герметично поєднує деталі комунікацій, витримує серйозні механічні, динамічні та ударні навантаження.

Телефонні або онлайн-консультації фахівців нашої компанії дозволяють обрати сталеві засувки, виходячи з технічних параметрів трубопровідної гілки, характеристик робочого середовища та кліматичних умов експлуатації запірної арматури. Доставлення продукції відбувається власним транспортом Armatura.net.ua чи одним із комерційних перевізників.

Вгору