Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Затвори Батерфляй

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Засувки Батерфляй називають ще заслінками або герметичними клапанами. Це різновид арматури для трубопроводів, що має замикаючий елемент у вигляді диска. Він повертається довкола осі. При встановленні цей пристрій розміщується перпендикулярно. Виріб є міжфланцевим поворотним дисковим затвором, що перекриває потоки робочого середовища.

Засувка «Баттерфляй» призначена для магістралей, де показники номінального тиску дорівнюють Ру10, Ру16. Випускається в корпусі з чавуну з диском цього ж матеріалу або нержавіючої сталі. Встановлюється на труби, що використовуються під час транспортування води, нафтопродуктів, лугів, кислот. Підходить і для магістралей з агресивними речовинами.

Особливості конструкції засувки Баттерфляй

Затвор Батерфляй має корпус нестандартної форми. Цим він відрізняється від іншої арматури. Це обов'язково потрібно враховувати перед покупкою. Поворотний затвор виконує функції головного замикаючого органу. Для керування пристроєм використовуються рукоятки, редуктори, пневматичні чи електричні приводи. Від конструкції механізму залежить вартість засувки.

Затвор має форму диска. Щоб перекрити проходження рідини, кислоти чи іншого робочого середовища, потрібно повернути його довкола своєї осі. Вона знаходиться перпендикулярно напрямку потоку. Назву «Батерфляй» виріб отримав за кордоном тому, що зовні нагадує метелика.

Принцип роботи

Засувка з поворотним дисковим затвором складається із корпусу, диска, сталевого штока, ущільнювача. Також є кільця, латунні втулки, штифт. Останній виготовлений з нержавіючої сталі. Принцип роботи затвора легко зрозуміти за особливостями конструкції і як він розташований. Коли прилад знаходиться перпендикулярно до напрямку робочої рідини, значить, він закритий. Після повороту на 90 градусів та відкриття він розташовується паралельно.

Батерфляй можна використовувати для широкого діапазону завдань. З його допомогою можна керувати пересуванням рідини трубами. Тобто не лише перекривати потік та запускати його знову, а й регулювати обсяг, інтенсивність. Завдяки герметичності та надійності заслінка підходить для водопровідних магістралей, у тому числі на хімічних чи харчових підприємствах.

Особливості експлуатації

Використання таких моделей можливе у багатьох напрямках. Їх ефективно задіяти для трубопроводів, якими рухаються гази, рідини, інші речовини, включаючи субстрати з твердими частинками. Так, пристрій із поворотним механізмом підійде для застосування на комунальних підприємствах, у сільському господарстві, системах водовідведення, каналізації.

Легко уявити використання засувок «Батерфляй» у будь-яких трубопроводах. Їхньою важливою особливістю вважається той факт, що вони здатні витримувати дуже високі показники тиску. Якщо він перевищує 2,5 МПа, герметичність пристрою знижується. Тому виробник рекомендує експлуатувати запірний дисковий механізм при тиску не більше 1,6 МПа. Тоді всі показники залишаться постійними.

Купуючи виріб із диском із чавуну, потрібно попередньо уточнити, в яких умовах воно використовуватиметься. Цей матеріал підходить для неагресивних речовин – наприклад, пари, гарячої та холодної води. Чавун не повинен контактувати з середовищем, температура якого вища 130 градусів. Доступна ціна таких моделей обумовлена ​​обмеженнями застосування.

Більш універсальними є затвори із нержавіючої сталі. За вартістю вони дорожчі, але користуються більшою популярністю. В інтернет-магазині Armatura.net.ua доступний широкий асортимент запірної арматури з різними характеристиками. Придбати її пропонується з доставкою по Києву та Україні.

Які ущільнювачі використовуються

Усі моделі, незалежно від діаметра, матеріалу та інших показників, продаються з ущільнювачами виробника. Окремо купувати прокладки немає потреби. У «Баттерфляй» використовується чотири види ущільнювачів, кожен має свої особливості та призначення. EPDM призначені для повітряних сумішей без олійних добавок, лугів, кислот, гарячої та холодної води.

NBR розраховані на субстрати, що містять олію, різні нафтопродукти, що використовуються і для газопроводів. FPM сумісні з нафтовими продуктами, слабкими кислотами, олією. PTFE застосовують у системах, де транспортуються агресивні хімікати та інші речовини, зокрема концентровані.

Головні переваги

Засувки відрізняються:

  • невеликою вагою, простотою встановлення та використання;
  • ефективністю за будь-якого положення на трубі;
  • широким температурним робочим діапазоном усередині трубопроводу (від -40 до +210);
  • невеликою будівельною довжиною.

Засувки «Баттерфляй» виключають протікання та застої, забезпечують високу герметичність.

Часто задавані питання

🔵 У чому полягають особливості засувок «Баттерфляй»?

Дану запірну арматуру встановлюють у магістральні трубопроводи, рівень тиску в яких не перевищує 16 PN. Вона застосовується для перекриття потоку води, газу, нафтопродуктів, кислот, лугів та інших рідин. Має корпус із чавуну чи нержавіючої сталі, тому витримує високі навантаження.

🟡 У чому полягає перевага засувок «Баттерфляй»?

До переваг цих герметичних клапанів можна віднести:

  1. Компактні розміри, малу вагу, легкість монтажу та обслуговування.
  2. Можливість встановлення як у горизонтальному, так і у вертикальному чи похилому положенні.
  3. Довгий термін служби. Вироби зберігають свої властивості десятиліттями.

Також до плюсів відноситься і те, що «Баттерфляй» можна використовувати в широкому температурному діапазоні.

🟢 Як підібрати потрібну модель?

Для цього вам потрібно враховувати особливості трубопроводу або магістралі. Вироби випускаються в діаметрі до 500 мм, робоча частина виготовляється з чавуну або нержавіючої сталі. Засувки можуть працювати в різному середовищі за температури від -40 до +200 градусів. Керувати виробом можна як вручну, так і за допомогою редуктора.

🔴 Як замовити та сплатити товар?

Виберіть відповідні моделі засувок у нашому каталозі або зателефонуйте менеджеру. Він відповість на питання і допоможе вам підібрати потрібні засувки. Оплата здійснюється будь-яким зручним способом (готівка, картка, безготівковий розрахунок).

Вгору