Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Контрольно-вимірювальні прилади і автоматика (КВП)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Прилади КВП сприяють автоматизації виробництва, використовуються в різних галузях. Це металургія, енергетика, машинобудування, харчова, фармацевтична промисловість. Прилади КВП та автоматики необхідні для проведення вимірювання параметрів середовища, що залучається в технологічних процесах. Вони повинні бути максимально точними, тому перед роботою мають проходити перевірку та бути ретельно відкаліброваними.

Купувати контрольно-вимірювальні прилади КВП слід у спеціалізованих компаніях, де асортимент підбирається з урахуванням професійних запитів, і ви завжди зможете отримати консультацію фахівців.

Знайдете все, що потрібно

Представлене в нашому каталозі обладнання КВП має різне призначення. Одні прилади працюють за добре знайомим механічним принципом. Інші оснащені сучасними датчиками, контролерами, блоками керування. До групи КВП входять:

  • перетворювачі температури та тиску, що забезпечують високу точність показань вимірювальних систем;
  • позиціонери — пристрої, які допомагають дотримуватися правильних параметрів, здійснюючи монтаж трубопровідної арматури;
  • манометри для різних виробничих потреб;
  • рівнеміри зі шкалою та без, призначені для визначення рівня наповненості резервуарів, незалежно від фізичних властивостей середовища;
  • термометри з біметалевою спіраллю;
  • пневматика та ін.

Прилади КВП та автоматики відрізняються між собою функціональністю, призначенням та ціною. Наприклад, пневматичні манометри для балонів із киснем або стисненим повітрям коштують недорого. Ці прилади належать до витратних матеріалів. Перевіряються вони один раз на рік, а в разі виходу з ладу списуються. Що стосується промислового манометра з нержавіючої сталі, то він належить до доволі дорогого обладнання КВП. Витримує широкі перепади робочої температури, розрахований на тривалий термін експлуатації, тому ціна його є відповідною.

Таких прикладів можна наводити багато. Щоб переконатися в цьому, ми пропонуємо вам подивитися каталог Armatura.net та за необхідності звернутися з питаннями до наших фахівців.

Пропонуємо купити прилади КВП від відомих виробників. В каталозі зустрінете бренди:

На все обладнання КВП дається гарантія. Замовити його можуть виробничі компанії Києва та інших міст. Доставка Україною виконується оперативно з дотриманням усіх умов транспортування вимірювальної техніки.

Вгору