Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Перетворювачі температури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Перетворювач температури – контрольно-вимірювальний прилад, що забезпечує високу точність показників. В Україні їх використовують у технологічних процесах абсолютно у всіх галузях промисловості (металургійної, машинобудівної, енергетичної тощо). Принцип дії таких приладів полягає у перетворенні отриманих температурних показників на електричний сигнал.

Особливості застосування

Температурний перетворювач – незамінний пристрій, що сприяє автоматизації виробничих процесів. Такі пристрої призначені для вимірювання параметрів середовища під час проведення технологічних процесів. Робота перетворювачів полягає у вимірі на датчику показників опору в металах, що свідчить про зміну температури.

У каталозі Armatura.net представлені контрольно-вимірювальні прилади перевірених виробників. Перед тим, як купити термоперетворювач, пропонуємо детально вивчити такі характеристики, представлені в картці товару:

  • тип датчика;
  • діапазон вимірюваних температур;
  • межі похибки;
  • робочий тиск;
  • контрольоване середовище тощо.

У нашому інтернет-магазині можна замовити термоперетворювачі, які застосовуються в системах циркуляції олії, колекторах, магістральних трубопроводах, системах опалення та ін. Вартість товарів цієї категорії вас приємно здивує.

Допомога професіоналів

Характеристики перетворювачів температур суттєво відрізняються. Тож обійтися без допомоги професіоналів іноді практично неможливо. До того ж вони повинні бути відкаліброваними та перевіреними, відповідно важливо співпрацювати з відповідальними постачальниками.

Потрібен перетворювач, але ви не можете визначитися з моделлю? Наші фахівці допоможуть купити в Києві відповідний пристрій для вимірювання температур у трубопроводах, системах кондиціювання, опалення тощо. Також вони подбають про швидке та правильне його транспортування Україною.

Ціни на перетворювачі температури, а також інші пристрої (запірні, запобіжні, регулювальні та ін.) більш ніж доступні, тому звернувшись до будівельного магазину арматури Armatura.net, ви заощадите не тільки час, але й гроші.

Вгору