Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Запобіжні клапани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для захисту трубопроводів та їх складових від аварій через перевищення максимально допустимих значень тиску встановлюється запобіжний клапан. Це вид запірної арматури, що запобігає руйнуванню обладнання. Є простим за конструкцією, надійним пристроєм. Обов'язково встановлюється на трубопроводи будь-якого призначення, де тиск робочого середовища занадто високий.

Запірна арматура затребувана, тому що забезпечує безпеку та зручну експлуатацію магістралей. Вона проста в установці та обслуговуванні, легко налаштовується, має компактні розміри. В інтернет-магазині Armatura представлений широкий вибір виробів від бренду Genebre. Замовити їх можна за доступними цінами з доставкою по Києву та Україні.

Принцип роботи

Коли тиск у системі опалення сильно підвищується, у ньому з'являється надмірне повітря. Купити запобіжний клапан необхідно, щоб уникнути передчасного зношування елементів магістралі. При досягненні порогового значення показників пристрій спрацьовує на скидання теплоносія. Його установка особливо актуальна для твердопаливних котлів, де висока ймовірність перегріву.

Робота цього виду запірної арматури полягає у видаленні бульбашок повітря з середовища в місцях їхнього скупчення. Запобігають проривам, протіканню, поломкам. Прилад оберігає від аварій, пов'язаних зі стрибками напору та тиску в трубопроводі, з неправильним налаштуванням та встановленням системи, з неякісними комплектуючими.

Після монтажу захисний механізм оберігає систему появи повітряних пломб. З цим завданням не впорається стандартна запірна арматура. Вона усуває проблеми в міру їхньої появи, а клапан запобігає небезпечним ситуаціям, він не дає їм статися.

Особливості конструкції

Запобіжний клапан для води має надійний корпус з кришкою, що відкривається зверху. Він робиться із міцного матеріалу – латуні. У пристрої реалізовано фланцеве з'єднання. Конструкція включає клапанний шток і ретельно відрегульовані пружинні елементи. У комплекті йдуть пристрої для налаштування.

Сфера застосування впливає будову запірного механізму. Клапан призначений не лише для опалення. Його використовують у системах водопостачання, на газових трубопроводах. Усі елементи міцні, розраховані на тривале застосування. При налаштуванні за допомогою регулювального гвинта задається значення для спрацьовування.

У виробах є спеціальний важіль для продування і скидання теплоносія, коли в цьому є необхідність. Така трубопровідна арматура розрахована на застосування в неагресивному середовищі, з безпечними для здоров'я та життя речовинами. Якщо потрібне використання в екстремальних умовах, встановлюються доповнення (наприклад подвійний сальник).

Які є різновиди

Виріб складається із запірного елемента та задатчика, робота якого полягає у силовому впливі на чутливі частини. Продукцію класифікують за декількома показниками. Аварійний захисний клапан буває прямої, непрямої або пропорційної дії. У першому випадку він спрацьовує безпосередньо під надлишковим тиском у трубі.

Моделі непрямого впливу реагують на електричні імпульси та сторонні фактори. Пристрої пропорційного типу монтують на трубопроводи, де немає тиску.

Крім того, є комбіновані моделі, що поєднують у собі два з перерахованих вище способів впливу.

За навантаженням на золотник розрізняють повітровідвідники з пружиною та важільного типу.

Сфера застосування

Захисний відвідник повітря часто використовується в системах закритого типу з примусовою циркуляцією носія. Це:

  • опалення, гаряче водопостачання, у тому числі автономне (наприклад, електричні, накопичувальні водонагрівачі);
  • казани;
  • системи опалення із тепловими акумуляторами;
  • водопостачання із гідроакумуляторами.

Запобіжний вентиль обов'язково встановлюється на парові, водонагрівальні котли. Робочим середовищем для пристрою найчастіше є антифриз, вода чи газ. Більшість приладів розраховано й на інші неагресивні рідкі газоподібні речовини.

Часто задавані питання

🔵 Навіщо використовують захисні клапани?

Їх застосовують для захисту трубопроводів та обладнання від підвищеного тиску. Також з їхньою допомогою можна скидати теплоносій або розвітрювати лінії. Подібні механізми можуть встановлюватися в системи гарячого водопостачання та опалення, у котли та теплові акумулятори.

🟡 З якими середовищами можуть працювати захисні клапани?

Майже з будь-якими неагресивними. Корпус цих виробів виготовляється з латуні, тому він витримує високі навантаження і не покривається корозією. Клапан може працювати з водою, газом, парою, різними антифризами, пароводяними сумішами та ін.

🟢 Які параметри у захисних клапанів?

Вони витримують номінальний тиск до 16 PN та мають діаметр від 15 до 50 DN. Підключення проводиться різьбовим способом (від ½ до 2 дюймів). Захисні клапани витримують температуру до +180 градусів, що дозволяє їм працювати з перегрітими рідинами та парою.

🔴 Як зробити замовлення у вас на сайті?

Ви можете самостійно вибрати потрібні пристрої у нашому каталозі або просто зателефонувати менеджеру. Попередньо уточніть параметри лінії, щоб розуміти, що саме вам необхідно. Консультант допоможе підібрати відповідні вироби та зробити покупку найбільш зручним для вас способом.

Вгору