Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Трійник з нержавіючої сталі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трійник із нержавіючої сталі – це різновид сполучного елемента, що застосовується для підключення додаткової труби. У ньому три отвори з різьбленням, що дозволяє сформувати конструкцію, в якій арматура розташовуватиметься під прямим кутом. Крім універсальності, трійник з нержавійки хороший тим, що він виготовлений з екологічного, міцного металу. На відміну від пластику або інших сплавів, цей матеріал є стійким до агресивних середовищ (у тому числі до корозії). Купити трійник із нержавіючої сталі можна для використання в різних сферах (у системах водо- та теплозабезпечення, на помпових станціях та ін.).

Особливості виробу

Трійник з нержавіючої сталі – це механізм із розгалуженнями, за допомогою якого можна з'єднувати, розділяти чи змішувати різні потоки у трубопроводах. Найчастіше він призначений для подачі та перенаправлення рідини в системах. Конструкція просто незамінна під час виконання багатьох сантехнічних робіт.

Корисно! У нашому магазині арматури можна замовити трійник ВВВ з нержавіючої сталі, що підходить для монтування труб, що мають однаковий діаметр. Головне — підібрати модель з потрібним розміром різьблення (мм).

Розглянемо докладніше, ніж відрізняються конструкції. У нашому каталозі представлені різні варіанти моделей із нержавіючої сталі високої якості. Вони виготовляються з легованої та вуглецевої сталі марки AISI316. Ця сировина характеризується тривалим терміном служби та надійністю. Завдяки підвищеній стійкості перехідники з нержавіючої сталі використовують для труб, по яких проходять:

  • вода, рідини (густі та в'язкі);
  • газ, повітря чи пар;
  • пароводяна суміш (у тому числі насичена/перегріта пара);
  • нафтопродукти;
  • хімічно агресивне та малоагресивне середовище.

Основне призначення – поділ потоку кілька частин і перерозподіл їх у різних напрямах. Залежно від умов експлуатації та стандартів, що пред'являються до продукції, трійники бувають рівнопрохідні та перехідні. Перші мають рівні патрубки, а у других, рукави розміщуються під кутом 90° і характеризуються меншими розмірами.


На нашому сайті можна не тільки купити якісний перехідник, але й підібрати інші товари з нержавіючої сталі. Ціна, докладний опис та фото допоможуть визначитися із покупкою. Якщо виникли запитання, звертайтесь до наших менеджерів. Вони допоможуть оформити замовлення та відправлять товар до Києва та інших міст України.

Вгору