Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Запірні Клапани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якщо є в експлуатації трубопровід, на нього доведеться придбати клапани. Ці пристрої є невід'ємною частиною комунікаційних систем, забезпечують їхню коректну роботу під час перекачування широкого спектру речовин:

 • води;
 • нафтопродуктів;
 • повітря та інших середовищ.

Клапан на трубу широко застосовується в різних господарських та виробничих сферах. Використовується у водопроводах, газопроводах, опалювальних, зрошувальних та протипожежних системах, у машинобудуванні, енергетиці тощо. У виготовленні виробів цього типу застосовуються міцні з'єднання високої якості. Це латунь, бронза, чавун, нержавіюча сталь та інше.

Загальні відомості

Якщо ви займаєтеся облаштуванням комунікаційних систем, у вас обов'язково з'явиться потреба купити трубопровідний клапан, і не один, а цілий комплекс. Вони потрібні для таких процесів, як:

 • регулювання потоку робочих середовищ;
 • змішування чи поділ речовин;
 • відключення (перекриття руху потоку);
 • вивільнення ємностей та інше.

Арматура між собою відрізняється з огляду на призначення. Наприклад, дренажні пристрої здійснюють скидання вмісту резервуарів, а контрольні фіксують надходження середовища до вимірювальних приладів для аналізу. Промисловістю випускаються спеціальні регулюючі клапани. Їхнє завдання зводиться до того, щоб відстежувати стан робочого середовища, і на підставі отриманих даних вносити зміни, якщо в них виникає потреба.

Важлива ланка в безпечній експлуатації систем

Клапани на трубу бувають різних типів. До найбільш потрібних входять запобіжні. Вони мають дуже важливе призначення — захист трубопровідної системи від надлишкового тиску. Він виникає в разі помилкових налаштувань обладнання, що регулює роботу комплексу. Під час фіксування показників, які перевищують норму, в автоматичному режимі відбувається випуск середовища назовні. Водночас можливе утворення деяких механічних пошкоджень, але вони не зрівняться з тими збитками, які могли б виникнути, якщо не купити потрібний пристрій.

Запобіжні клапани класифікуються за принципом роботи та методом підйому. Відповідно, вони бувають прямої та непрямої, а також пропорційної та двопозиційної дії. Характерним параметром є спосіб, у який здійснюється навантаження на золотник. Виходячи з цього показника, запобіжні клапани бувають:

 • вантажні;
 • пружинні;
 • важільно-вантажні;
 • магнітно-пружинні;
 • важільно-пружинні.

Ще одним показником, за яким вони різняться, є висота підйому замикання.

Налаштування правильного функціонування системи

Для забезпечення нормальної роботи трубопроводу необхідно купити запірний клапан або зворотний. Призначення цього пристрою в тому, щоб забезпечити рух середовища лише в одному напрямку. Зворотний клапан затискає ємності та трубопровідні системи під тиском, а також знижує протікання на зруйнованих ділянках. По конфігурації буває прохідним (прямим) та поворотним (кутовим), належить до арматури прямої дії.

Для коригування витрати середовища та рівня тиску на трубопровідних системах використовують регулювальні клапани. Транспортування потоку здійснюється через їх прохідний переріз. Саме завдяки цій конструкційній особливості можливе регулювання витрати. Крім перерахованих, випускаються й інші різновиди клапанів. Серед них:

 • пневматичні;
 • повітряні;
 • електромагнітні;
 • поплавцеві;
 • запірні та сідельні.

Перерахована продукція є в нашому каталозі. Своїм клієнтам ми пропонуємо замовити в Києві та інших містах будь-які клапани для трубопровідних систем. Зі свого боку, наша команда гарантує своєчасну доставку Україною, високу якість арматури та помірні ціни, що не виходять за межі ринкових.

У нас великий асортимент та високий рівень обслуговування

В нашому інтернет-магазині ви можете купити клапан на трубу, орієнтуючись не тільки на вигляд та призначення пристрою, але й на його технічні характеристики. До останніх належать:

 1. Номінальні діаметри та розміри — від невеликих, для побутових систем, до промислових.
 2. Тип з'єднання. Буває муфтове, фланцеве, різьбове, міжфланцеве.
 3. Матеріал корпусу. Для його виробництва береться нержавіюча сталь AISI 303/304 та вуглецева ASTM A216 WCB, латунь CW617N, чавун GG25/GGG40 та інші.
 4. Середовище. Це може бути рідина або газоподібна, пароводяна, густа та в'язка суміші. Від цього показника залежить застосування виробу.

Перераховані технічні характеристики впливають і на ціну трубопровідного клапана. В нашому інтернет-магазині працюють досвідчені фахівці, які знають все про товари. Вони допоможуть вам зробити вибір, якщо під час вивчення нашого асортименту у вас виникнуть питання.

Вгору