Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Переходи з нержавіючої сталі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Призначення і характеристики перехідників з нержавійки

Якщо діаметр труб відрізняється, плавні переходи між ними створюють, використовуючи спеціальні фітинги. Переходи нержавіючі являють собою елементи трубопроводу, за допомогою яких роблять герметичні з'єднання і змінюють розміри магістралей будь-якого призначення.

Нержавійка підвищує якість фітингів завдяки корозійної стійкості і міцності. Цей різновид запірної арматури універсальна, підходить для застосування практично в будь-яких мережах і системах. Переходи надійно з'єднують між собою труби різного діаметру у випадках, коли потрібно змінити обсяг робочого середовища, наприклад, рідини або газу.

Необхідність застосування

При прокладці будь-якої системи, трубопроводу не обійтися без спеціальних фітингів. Переходи з нержавіючої сталі дозволяють вирішувати безліч завдань – це не тільки з'єднання між собою труб різних типів і діаметрів, але і підключення запірної арматури, обладнання. Купити пристрій необхідно, щоб правильно і рівномірно розподілити навантаження по різних ділянках системи.

Застосування переходів з нержавійки дозволить знизити тиск і підвищити безпеку комунікацій. Завдяки їм значно знижується ризик протікань або аварій на трубопроводі, мережа стає більш функціональною і зручною в обслуговуванні. Фітинги купують для складання магістралі на виробництві харчових продуктів, облаштування систем транспортування алкогольних напоїв, молока.

Перехідники з нержавіючої сталі також є важливими елементами комунікацій електричних станцій, технологічних трубопроводів і магістралей будь-якого призначення. Матеріал виробництва Ідеально підходить для застосування на виробництвах з особливими гігієнічними та санітарними вимогами. Замовити товар в Україні зручно в інтернет-магазині Armatura.net.ua.

Матеріали і різновиди перехідників

Для виробів використовують різні марки нержавіючої сталі. Найбільш універсальною вважається AISI 304. цей матеріал не боїться окислення і корозії, механічних впливів, витримує низькі і високі температури. Серед асортименту можна також купити перехід нержавіючий з вуглецевої сталі для нафти, газу, агресивних середовищ.

При виготовленні цього товару строго дотримуються стандартів ГОСТ. Завдяки точній відповідності вимогам не складе труднощів підібрати підходящу модель для трубопроводів будь-яких типів. Установка не займає багато часу, немає необхідності в доопрацюванні магістралі.

Перехідники з нержавіючої сталі випускаються в таких різновидах:

  • концентричний. Призначені для установки на розташованих вертикально трубопроводах;
  • ексцентричний. Їх монтують горизонтально на різних ділянках системи. Такі моделі розраховані на великі навантаження, мають різні отвори входу і виходу, сумісні з мережами високого тиску;
  • конічні – встановлюються за допомогою зварювання.

Замовити перехідники зручно за доступною ціною з доставкою по Києву і всій Україні.

Ціни на переходи з нержавійки

Ціна на перехід нержавіючий залежить від розмірів і характеристик продукції і коливається від 70.40 грн до 1 883.20 грн.

Найменування

Ціна

Фітинг муфта Genebre 0270 08 G1 1/2"

275.44 грн

Фітинг муфта Genebre 0270 07 G1 1/4"

232.76 грн

Фітинг муфта Genebre 0270 05 G1"

166.76 грн

Фітинг муфта Genebre 0270 04 G1/2"

104.72 грн

Фітинг муфта Genebre 0270 02 G1/4"

70.40 грн

Вгору