Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Крани кульові приварні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кульові приварні крани – різновид запірної арматури з основним елементом сферичної форми. Він має наскрізний отвір і вільно пересувається у фторопластовому ущільненні. Використовується в інженерних комунікаціях різного призначення. Принцип роботи полягає у перекриванні або відкриванні отвору для просування газу або рідини, що тече трубопроводом.

Цей кран кріпиться до труби за допомогою приварювання. Внаслідок цього забезпечується оптимальна герметичність системи. У приварних моделей цей показник вищий, ніж в інших. Приварювання робить конструкцію надійною, міцною. Закривати приварний кульовий кран можна різними способами (як вручну за допомогою знімної або незнімної рукоятки, так і гідравлічним або пневматичним приводом).

Особливості конструкції

Зварений кульовий кран дуже простий у керуванні. Він щільно закривається і швидко перекриває потік робочого середовища, коли є потреба. Достатньо повернути ручку на 90 градусів. Вона пов'язана з замикаючим механізмом кінематично. Важливою особливістю такого пристрою вважається його з'єднання з відповідними  патрубками труби, або приварювання, як вже писалося вище.

За своєю конструкцією приварний кульовий кран нагадує муфтовий або фланцевий такого ж типу. Він складається з корпусу, сідла (включає кільця ущільнювачів), затвора у вигляді кульової пробки, рукоятки для управління і шпинделя, що передає зусилля на затвор.

Сфера застосування

Крани кульові під приварювання відрізняються високою герметичністю, міцністю з'єднань.Тому їх купують для відповідальних трубопроводів та систем з утрудненим доступом для обслуговування. Це, наприклад, труби, прокладені у воді чи під землею. Виріб легко перекриває потоки гарячої та холодної води, повітря, пари, нафтопродуктів, хімічних чи агресивних речовин, абразивів, субстрату.

Кран під приварювання сумісний із широким діапазоном температур, витримує різні показники тиску. Може застосовуватись у різних галузях промисловості, у сільському господарстві. Такі моделі встановлюють у котельнях, теплових пунктах, на помпових станціях. Вони потрібні скрізь, де потрібно запобігти текти по різьбових або фланцевих з'єднаннях. Це:

 • комунальне господарство;
 • галузі промисловості (нафтохімічна, металургійна);
 • подання газу на побутові, виробничі об'єкти;
 • водопостачання;
 • будівництво.

Купити кульові зварні крани за доступними цінами пропонує інтернет-магазин Armatura. У каталозі ви знайдете широкий вибір виробів із різними номінальними діаметрами. Вони відрізняються за показниками різьблення у дюймах. Замовити товари у нас можна з доставкою по Києву та Україні.

Матеріал виготовлення

Для виробництва кранів використана нержавіюча сталь. Вона забезпечує високу якість виробів, їхню стійкість до негативних факторів. Конструкції з нержавіючої сталі прості в установці та обслуговуванні. Вони не бояться корозії, в міру експлуатації не покриваються іржею, довго зберігають привабливий вигляд та початкові характеристики.

Замикаюча арматура з нержавіючої сталі відрізняється герметичністю, здатністю витримувати високий тиск. Матеріал легко переносить вплив агресивного хімічного середовища та різкі температурні перепади.

Особливості виробництва, технічні характеристики

Елементи корпусу випускаються за допомогою зварювання для максимальної міцності та надійності з'єднань. Вільно плаваючий запірний механізм ущільнюється фторопластовими сідлами. Виробники використовують оригінальну технологію. Першим збирається замикаючий механізм, а потім вставляється в корпус. Патрубки акуратно обварюються.

Внутрішня конструкція шарового зварного крана унікальна. Коли деталі зношуються в процесі роботи, вона сама компенсує це за допомогою вільнокульових кульок, які знаходяться між пружинами з ущільнювачем. Останні просто розтискаються у разі зношування, і пристрій знову з'єднується щільно.

Технічні характеристики зварного крана:

 • мінімальна температура для нормальної роботи – 30 градусів;
 • номінальні показники тиску – 1,6/2,5/4;
 • температура носія – від -35 до +180 градусів.

Пристрій не потребує регулярного огляду та дорогого обслуговування. Протягом усього терміну експлуатації конструкція не ремонтується, передбачає заміну деталей.

Головні переваги

Основними перевагами пристрою є:

 • простота та герметичність конструкції;
 • компактні розміри;
 • відсутність місць застою, кишень. Саме там часто накопичується бруд чи робоча рідина;
 • малі гідравлічні втрати;
 • швидкий та легкий монтаж.

Оскільки зварні крани найчастіше встановлюють у важкодоступних місцях, до їхньої якості висуваються особливі вимоги. При виконанні всіх правил експлуатації пристрій справно працюватиме протягом 15 років. Важливо, щоб під час вибору типорозмір крана збігався з діаметром трубопроводу.

Доставляємо Крани кульові приварні у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Житомир, Львів, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Чернігів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький , Кривий Ріг, Кременчук та інші міста України.

Вгору