Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Пневмофітинги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пневмофітинг є важливим з'єднувачем. Знайшов застосування майже у всіх господарських галузях, серед яких важка та легка промисловість, будівництво тощо. Цей тип фітингу використовується на пневматичних або гідравлічних системах. Служить з'єднувачем на ділянках, де трубопровід переходить до кінцевого споживача. Очевидними перевагами пневмофітингів є відносно невисока ціна, надійність, невибагливість у догляді, стійкість до агресивних впливів зовнішнього середовища, зокрема корозії.

Технічні дані

Фітинг пневматичний показав себе як універсальний з'єднувач на різних пневмосистемах. Його зручно використовувати, з ним можна створювати безліч переходів. Експлуатаційна цінність пневматичного фітинга полягає в тому, що достатньо одного руху, щоб надати пневмосистемі належну герметичність. Всі моделі характеризуються малою вагою.

Перш ніж купити фітінг для пневмосистем, потрібно вивчити їхні різновиди. Насамперед, вони поділяються на два типи. Перший контролює потік повітря, що надходить до спеціального інструменту. Пневмофітинг у цьому випадку виступає не лише як з'єднувач, але і як регулятор. З його допомогою можна змінювати фізичні властивості та напрямок потоку. До таких різновидів арматури відносяться:

  • дросель;

  • глушник;

  • запобіжний клапан.

Другий тип пневмофітингів — це цангові з'єднувачі. Головна їхня особливість — швидкознімність. Фітинги для пневматики є зручними, тому що в момент встановлення чи зняття не потребують додаткового обладнання. За конфігурацією бувають:

  • прямі — використовуються для зчленування кількох труб однакового розміру;

  • кутові — для поворотних систем;

  • виконані у вигляді трійників або хрестовин — використовуються на ділянках пневматичних систем, де відбувається розгалуження потоку;

  • перекривають хід газового (повітряного) середовища — їх називають заглушками.

Деякі моделі пневмофітингів надходять у продаж, будучи оснащеними накидною підтискною гайкою. Бувають статичні та обертові. Вибираючи фітинги для пневматики, беріть до уваги матеріал, з якого вони виготовлені (як правило, це латунь або сталь нержавіюча), сферу використання арматури, граничний тиск і температуру. Щоб дізнатися про ці дані, проконсультуйтеся з продавцем.

Завжди якісний товар

Купити пневмофітинги можна через інтернет-магазин Armatura. Трубна арматура є нашою основною спеціалізацією, звідси і назва компанії. Ми готові запропонувати найкращу модель фітингу, залежно від того, на якій пневмосистемі ви використовуватимете його.

Ставте запитання нашим консультантам — це допоможе здійснити правильну покупку. Вся продукція, яку ви бачите в каталозі Armatura, відповідає стандартам якості. На товар надається гарантія. Своєчасна доставка пневмофітингів різними партіями здійснюється Києвом і Україною.

Доставляємо Пневмофітінги у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Житомир, Львів, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Чернігів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький , Кривий Ріг, Кременчук та інші міста України.

Вгору