Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Фільтри для газу на котел

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фільтри для газу: особливості та застосування

Для тривалої та надійної експлуатації трубопроводу необхідна арматура, що забезпечує безпеку. Газові фільтри монтуються в газопровід для очищення від сміття, пилу та інших забруднень. Завдяки їм в систему агрегату не потрапляють сторонні частки, які здатні нашкодити йому.

Наявність такого компактного, але ефективного виробу дає змогу продовжити термін експлуатації опалювального агрегату. Завдяки йому вдасться уникнути дорогого ремонту, пов'язаного із забрудненнями чи іншими негативними факторами. За допомогою фільтрів легко організувати постійне очищення від сміття та забруднень.

Призначення, сфери застосування

Пристрій широко потрібний в автономній системі опалення, головним елементом якої є котел, що працює на блакитному паливі. Його рекомендується використовувати для тривалої експлуатації та стабільної роботи обладнання без збоїв чи ламання. Встановлюють арматуру на трубі, що розташована горизонтально перед вимірювальним приладом або запірно-регулюючими клапанами.

Купити газовий фільтр для котла необхідно, щоб уникнути попадання сміття всередину системи та її ушкодження. Кожен такий елемент запобігає корозії опалювального агрегату, знижує похибку лічильника. Його застосування необхідне, адже газ, що надходить до квартир і підприємств, містить пил, смоли, пісок, окалину та інші шкідливі частки.

filtr-gazoviy-armatura

Без фільтрів неможливо гарантувати стабільну та довгу роботу системи, адже тільки вони ефективно затримують усі сторонні домішки. Завдяки їм запірно-регулюючі клапани довго зберігають початкову герметичність. Якісне очищення дозволить відтягнути час для ремонту та заміни арматури. Фільтрувальні пристрої особливо необхідні для чутливого до ерозії устаткування.

Виконання, правила вибору

В інтернет-магазині Armatura.net.ua представлено широкий асортимент фільтрів для газового обладнання. Їхня установка необхідна для ефективного захисту від будь-якого сміття. За наявності постійної фільтрації котел працює справно довгі роки, а лічильник демонструє максимально точні показники.

Купити пристрій пропонується з картриджем, який легко дістати для чищення та заміни. Фільтрувальний елемент виконаний з синтетичного матеріалу, що миється. Вибираючи фільтри для газу, необхідно керуватися такими показниками:

 • номінальний діаметр;
 • тип різьблення;
 • ступінь очищення;
 • номінальний тиск;
 • тип з'єднання.

filtr-gazoviy-armatura-2

Пристрої призначені для очищення різних сухих газів, наприклад зрідженого, доменного, коксового, природного. Видаляють механічні домішки, що представлені італійським виробником.

Для прочищення газового фільтра достатньо зняти кришку, прибрати заглушку, витягнути елемент, що фільтрує, добре витрусити або промити його. У каталозі можна підібрати компактні версії арматури.

 • Артикул: FCM15
  957.00 грн
  Купити
 • Артикул: FCM20
  1 000.50 грн
  Купити
 • Артикул: FCM25
  1 087.50 грн
  Купити
 • Фільтр газовий FM15
  Новинка
  Артикул: FM15
  2 161.95 грн
  Купити
 • Фільтр газовий FM20
  Новинка
  Артикул: FM20
  2 164.13 грн
  Купити
 • Фільтр газовий FM25
  Новинка
  Артикул: FM25
  2 168.48 грн
  Купити
 • Фільтр газовий FM32
  Новинка
  Артикул: FM32
  2 661.33 грн
  Купити
 • Фільтр газовий FM40
  Новинка
  Артикул: FM40
  2 662.20 грн
  Купити
 • Фільтр газовий FM50
  Новинка
  Артикул: FM50
  3 270.33 грн
  Купити
Вгору