Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Пневморозподілювач

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити пневморозподілювач доцільно підприємствам різних галузей: ремонтної, будівельної, промислової, сільськогосподарської тощо. Він використовується на обладнанні, що працює на стисненому повітрі. Це досить широка номенклатура інструменту, конвеєрні лінії, верстати. Пневморозподілювач варто купити для правильного спрямування робочого середовища, роль якого виконує повітряний потік.

Як працює

Перш ніж купити пневматичні розподілювачі повітря, необхідно знати їхній принцип дії. Перерозподіл робочої основи здійснюється в результаті зміни перерізу в приводі. Сам рух потоку забезпечує запірно-регулювальний елемент.

Зміна перерізу буває дискретною та плавно-безперервною. На основі цього пневморозподілювачі поділяються на клапанні та золотникові. Перший тип використовується для дискретного керування потоками. Його особливість полягає в тому, що забезпечується швидке та герметичне закриття між лініями подачі повітря. При цьому золотник переміщується вздовж потоку. Клапанний апарат має 2-3 лінії виходу.

Золотникові пневморозподілювачі використовуються при складних та енергоємних операціях. Такий тип пристрою має досить просту схему роботи, що зумовлює універсальність. Золотник переміщується перпендикулярно потоковим лініям (їх у цій конфігурації 4-5).

Додаткова класифікація

Пневматичні розподілювачі для повітря класифікуються на основі наступних параметрів:

  1. Кількість пневмоліній. Розподільники повітря діляться на двох-, трьох-, чотирьох, п'ятилінійні.

  2. Число фіксованих положень. Апарати бувають двох-, трьох-, багатопозиційні.На класифікацію впливає кількість фіксованих ліній у конструкції.

  3. Тип керування. Механічне, електромеханічне, пневматичне.

Від цих показників залежить ціна й експлуатаційні можливості пневморозподілювачів повітря. Це говорить про те, що при покупці пристрою потрібно уважно вивчити технічні характеристики та зіставити їх з умовами, у яких плануєте експлуатувати його.

Хороший пневморозподілювач повітря захищений від попадання всередину пилу, бруду та інших сторонніх компонентів. Працює за умови екстремальних перепадів температур. Пневморозподілювачі, які нині можна купити, мають ергономічну конструкцію, що дає змогу легко проводити ремонт та обслуговування. Вони характеризуються малою вагою, що спрощує роботу з ними, дозволяє разом з інструментом транспортувати туди, де планується виконання завдання.

Купуйте обладнання та арматуру в нас

Якщо вирішили купити якісний пневморозподілювач повітря, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Ми маємо великий вибір арматури для трубних систем, у тому числі пневматичних, які забезпечують роботу обладнання. Прикладом є пневморозподілювач Genebre 4519 02 5/2 Namur G1/4. Модель оснащена соленоїдним електромагнітним клапаном. Його перебіг – 5/2. Арматура універсальна. Вона працює в комплексі з пневматичними приводами одностороннього та двостороннього типів, оснащеними нормалізованим монтажним з'єднанням.

Усе обладнання, яке ви знайдете в нашому каталозі, відповідає стандартам якості. Ми є дистриб'юторами відомих виробників, серед яких – Genebre.За потреби ми проводимо консультації наших покупців. Доставка пневморозподілювачів повітря здійснюється в Києві, де розташовується наш офіс, а також по всій Україні. Ми маємо склади зі встановленими нормами запасу, що дають змогу оперативно виконувати відвантаження.

Доставляємо Пневморозподілювач у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Житомир, Львів, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Чернігів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький , Кривий Ріг, Кременчук та інші міста України.

Вгору