Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Кульові крани з електроприводом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Крани з електроприводом – повна автоматизація трубопровідної мережі

Для автоматизації побутових та промислових трубопровідних мереж в інтернет-магазині Armatura.net.ua можна купити кран з електроприводом, розроблений задля швидкого блокування потоку транспортованого середовища. Доповнена електричним двигуном запірна арматура гарантує безпеку ліній подачі води, гілок газопостачання, систем опалення у приватних й багатоквартирних будинках та технічних контурів на виробництві. Встановлення простого приладу забезпечить дистанційне керування системою та запобігатиме аварійним ситуаціям.

Комплектація та принцип дії запірного механізму

Складається механізм з кульового крана та електричного приводу, що керується контролером. Двигун приводить у рух шток із закріпленим в його основі круглим затвором, що має наскрізний отвір. Обертання сфери на 90 градусів відкриває та закриває потік води, технічної рідини або газу.

При встановленні системи «антипотоп» пристрій доповнюється датчиками, що контролюють цілісність труб та сигналізують про наявні протікання. Електроприводом найчастіше оснащують двоходові кульові крани, що пропускають робоче середовище в одному напрямку. Також двигун встановлюють на триходові запірні пристрої, які призначені для автоматичного змішування або розгалуження трубопровідних потоків.

Матеріалами для виготовлення крана з електроприводом є латунь та нержавіюча сталь. Сплави стійкі до корозії, добре витримують механічні та динамічні навантаження, високі й низькі температури та їх різкі перепади. «Нержавійка» не вступає в контакт з продуктами, не впливає на їх органолептичні характеристики, тому часто використовується для побудови технічних ліній на харчовому виробництві.

Експлуатаційні переваги арматури

В інтернет-магазині Armatura.net.ua можна за найнижчими у Києві цінами придбати кульові крани з електроприводом ТМ Genebre. Встановлення арматури відомого іспанського бренду визначає експлуатаційні переваги трубопровідної мережі:

  • плавне включення та відключення подачі транспортованого середовища убезпечить систему від гідравлічного удару;

  • можливість ручного та дистанційного запуску електроприводу визначає комфортне керування трубопроводом;

  • раціональне використання ресурсів підвищує енергоефективність водопровідної мережі та кліматичних систем будівлі;

  • аварійна зупинка потоку за перших ознак протікання виключає затоплення приміщень.

Кран з електричним приводом добре захищений від зовнішнього впливу. Механізм, який приводить ручку зі штоком у рух, розміщений в міцному корпусі. Наявність ущільнювачів та продумана конструкція приладу оберігають його від гідроудару.

Технічні характеристики кульових кранів

Щоб трубопровідна мережа працювала максимально довго, обираючи кран з електроприводом, важливо звернути увагу на технічні характеристики арматури:

  • діаметр – найбільший попит для трубопроводів побутового та промислового призначення мають електроприводні засувки на 3/4 дюйма (20 мм), 1/2 дюйма (15 мм) та 1 дюйм (25 мм);

  • спосіб кріплення – монтуються крани в систему за допомогою муфтового з'єднання (внутрішнього та зовнішнього різьблення), спеціальних фланців або приварним методом;

  • напруга – електропривод обладнується двигуном на 12 В, 24 В (змінний та постійний струм) або 220 В. Від потужності редуктора залежить сила його обертання;

  • пропускна здатність – запірний механізм може бути повнопрохідним (85–99%) або неповнопрохідним (40–70%).

Від технічних характеристик пристрою залежать ціна крана з електричним приводом, сфера його застосування, властивості середовища, що транспортується, та спосіб розміщення в системі трубопроводу. Доставлення замовленої продукції по всій території України Armatura.net.ua виконує максимально швидко, зручним для покупця способом.

Доставляємо Кульові крани з електроприводом у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Житомир, Львів, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Чернігів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький , Кривий Ріг, Кременчук та інші міста України.

Часто задавані питання

🔵 Навіщо потрібні крани з електроприводом?

Подібне обладнання дозволяє автоматизувати роботу промислових, виробничих, комерційних та побутових трубопроводів. Якщо поєднати його з датчиками, можна моментально перекрити подачу рідини чи газу у разі витоків або аварійних ситуацій.

🟡 За яких умов може працювати обладнання?

Установку подібних кранів можна проводити як у приміщеннях, так і в каналізаціях або інших інженерних мережах. Вони витримують морози до -25 градусів або підвищення температури до +180. Обладнання не боїться високої вологості, йому не потрібна додаткова вентиляція для роботи.

🟢 У які міста можлива доставка?

Ми готові надіслати товар до будь-яких населених пунктів України, в яких діють поштові відділення або філії транспортних компаній. Надсилання здійснюється за умови повної передоплати. Також можливий самовивіз із нашого складу. Оплата приймається безготівковим розрахунком чи банківською карткою.

🔴 Як правильно підібрати відповідне обладнання?

Вам потрібно знати параметри вашого трубопроводу, зокрема, діаметр, робочий тиск, тип різьблення на посадочних місцях та інше. Також варто враховувати і те, в якому робочому середовищі експлуатуватиметься обладнання (вода, газ, пара, нафтопродукти та ін.).

Вгору