Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Затвори дискові нержавіючі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Затвори дискові нержавіючі

Для регулювання потоку робочого середовища шляхом закриття та відкриття проходу встановлюються затвори нержавіючі. Це різновид запірної арматури, виготовлений із нержавіючої сталі. Виробники використовують марки AISI 304 та AISI 316. Вироби встановлюються на промислових магістралях, що задіяні у різних галузях.

Завдяки стійкості матеріалу до корозії, його довговічності та надійності пристрій підходить для хімічних виробництв, у тому числі тих, де перекачуються агресивні рідини. Затвори потрібні і в харчовій, нафтовій промисловості, фармацевтиці. Цей запірний механізм називають ще шиберним краном.

Ключові особливості

Дисковий затвор з нержавіючої сталі обов'язково має бути присутнім на будь-якому трубопроводі. З його допомогою легко і ефективно регулюються потоки робочого середовища. Поворотний механізм є багатофункціональним. Він підтримує оптимальну концентрацію речовини у магістралі, дозволяє контролювати температуру, тиск. Нержавіюча сталь не окислюється, тому робоча рідина залишається чистою та відповідає всім гігієнічним вимогам.

AISI — харчовий різновид матеріалу, у його складі присутній нікель. Існують також затвори «баттерфляй», розроблені спеціально для магістралей, що використовуються при транспортуванні:

 • готових продуктів;

 • миючих виробничих складів;

 • дезінфікуючих розчинів;

 • сировини.

Затвор дисковий із нержавіючої сталі підходить для різних підприємств. Найчастіше його вважають за краще купити для виробництв, де випускається молочна продукція, напої, олії. До таких магістралей висуваються жорсткі вимоги щодо відповідності гігієнічності та чистоті.

Які є різновиди

Затвори з корпусом із нержавіючої сталі бувають ручними та привідними. В останніх для керування потоками робочої рідини встановлені пневматичний, електричний або гідравлічний привід. За способом приєднання до трубопроводу виділяють кілька видів виробів:

 • приварні. Їх прикріплюють за допомогою зварювального обладнання;

 • різьбові. Відповідно, приєднуються за допомогою різьблення;

 • під різьблення та зварювання. Під час монтажу передбачається поєднання цих двох варіантів.

Завдяки присутності нікелю в основному матеріалі — нержавіючій сталі — всі складові затвора довговічні та стійкі до агресивного середовища. Додатково з цими пристроями також продаються спеціальні ущільнювачі. В інтернет-магазині Armatura.net.ua дискові механізми постачаються разом із фланцями та комплектом для монтажу.

Головні переваги

До основних переваг виробів варто віднести:

 • збереження працездатності трубопроводу за високого тиску;

 • широкий робочий температурний діапазон, збереження всіх характеристик за різних показників тиску;

 • висока герметичність та міцність. Завдяки цьому затвор хороший для магістралей, що використовуються при транспортуванні смол, нафтопродуктів, в'язких рідин;

 • ремонтопридатність.

Ціна залежить від марки матеріалу, що використовується під час виробництва. Якщо додаються елементи, що легують, вона підвищується. Магазин Armatura.net.ua продає свої товари за доступною вартістю.

Особливості встановлення

При установці нержавіючого затвора слід керуватися вимогами ГОСТ. Обов'язково звертати увагу на моменти, описані в паспорті виробу, вони також стосуються установки. Поки механізм не монтується, зберігати його потрібно лише у заводській упаковці. В інтернет-магазині Armatura.net.ua замовити затвори можна з оперативною доставкою по Києву та Україні.

Вгору