Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Засувки з гумованим клином

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Засувки з гумовим клином

Засувки з гумовим клином – різновид запірної арматури. Призначені лише для замикання потоку робочого середовища (без його регулювання). Найчастіше встановлюються на трубопроводах для гарячої чи холодної води, каналізаційних системах. Популярні у комунальних господарствах, на різних підприємствах і виробництвах. Механізм встановлюється лише у два положення: відкрите чи закрите.

Такі моделі відрізняються високою стійкістю до хімічно активного, агресивного середовища. Вони забезпечують відмінну герметичність трубопроводу, створюють умови для комфортної та безпечної експлуатації. Запірний елемент з гумовим клином має компактні розміри, тому легко розміщується в обмеженому просторі. Моделі розраховані на тривалий термін експлуатації.

Особливості конструкції

Головні складові пристрою – литий корпус, клин, шпиндель, що не висувається, кришка. Коли гумовий клин переміщається по напрямних у корпусі, виріб залишається несприйнятливим до різких стрибків температури та тиску. Така конструкція забезпечує високу герметичність. Вона дозволяє засувці плавно відкриватися й закриватися.

Одна з головних особливостей конструкції – оригінальний запірний елемент. Арматура закривається за допомогою гайки. Вона з'єднується з гумовим клином. Коли арматура здійснює поступальні рухи, а шпиндель обертається, клин опускається доти, доки повністю не доторкнеться до внутрішньої частини корпусу.

Коли гайка накручується на шпиндель і тягне клин, механізм відкривається. Важливою перевагою таких засувок є невелика будівельна висота. При монтажі використовують фланцеве з'єднання.

Особливості застосування

Завдяки посиленому запірному механізму пристрій витриваліший, у порівнянні з аналогами. Він може використовуватись у жорстких умовах. Затвор формою схожий на обрізаний циліндр. Зверху він покритий гумою. Температура робочого середовища, що протікає трубопроводом, де встановлені такі засувки, має бути у межах від -5 до +225 градусів. Це може бути рідина чи газ з тиском не більше 1,6 МПа.

Клин з гумою забезпечує високу якість пристрою. Завдяки м'якому, плавному ходу він дає гарантії надійної, безперебійної роботи навіть за різкого підвищення температури. При застосуванні цього механізму потік перекривається поступово. Тому немає різких стрибків тиску. Відкривається засувка плавно (для захисту від гідроударів).

Технології виготовлення

Раніше засувки з запірним елементом, покритим гумою, вважалися просто елементами з захисним покриттям або ізолятором. Зараз при виготовленні конструкцій використовують нову, сучаснішу технологію. Вона передбачає:

  • повне покриття клина шаром гуми. Іноді кільця ущільнювачів просто частково напилюють по торцях;
  • додаткове покриття гумою корпусу з чавуну. Для цього використовують склади на епоксидній основі;
  • відсутність поглиблення на днищі. У старих моделях саме там найчастіше накопичувалися іржа й окалина.

Традиційні робочі середовища для такої арматури – рідкі речовини (наприклад, антифриз, вода).

Основні переваги

Купити засувку з гумовим клином мають бажання багато підприємств. Для основного запірного елемента виробники використовують високоякісні матеріали. Вони міцні, здатні довго зберігати робочі властивості.

Засувки з гумовим клином мають такі переваги:

  • збільшений термін експлуатації завдяки безпечному контакту між клином та іншими елементами;
  • щільне прилягання прогумованої поверхні до внутрішніх частин;
  • м'який хід;
  • ергономічний, захищений від зношування корпус;
  • наявність захисту від механічних ушкоджень, корозії.

Діаметр вхідного отвору моделі ДУ 100 становить 10 см. Це доволі маленький розмір, тому виріб чудово підходить для неінтенсивного потоку та невеликих ділянок трубопроводів.

Наш інтернет-магазин Armatura пропонує купити засувки з гумовим клином «Сантехкомплект». Всі товари представлені за доступними цінами. Купити їх можна з доставкою по Києву та Україні.

Вгору