Кількість
|
Вартість
|
||
|
Запірна арматура: види та правила вибору
Щоб частково або остаточно перекрити хід робочого середовища, знадобиться запірна арматура. Її також використовують при підключенні до магістралі нових гілок, під час планового обслуговування системи та деяких інших завдань.
Пристрої цього типу відрізняються матеріалом, функціоналом, конструкцією.
Особливості запірної арматури, сфери застосування
Внаслідок особливостей конструкції це обладнання перекриває просвіт труби, яким рухається робоче середовище. Це необхідно для:
- зміни швидкості;
- змішування між собою різних газів та рідин;
- поділу двох середовищ.
Запірна арматура для води та інших рідин чи газів використовується не лише на підприємствах. У побуті також не обійтись без цього обладнання.
Які є різновиди
Залежно від типу та розміщення запірного механізму, пристрої поділяються на такі види:
- засувки. Призначені для монтажу на трубах від 50 мм, сумісні із робочим тиском до 200 атм. У такої арматури висувна частина знаходиться під кутом 90 С до напрямку робочого середовища;
- клапани. Це запобіжна арматура для підтримки необхідного тиску у замкнутих мережах. Її робочий механізм рухається паралельно до потоку середовища;
- крани. Пристрої із заслінкою у вигляді кулі, циліндра або конуса. Призначені для швидкого відкриття чи закриття середовища.
Вентилі — це водозапірна арматура, призначений для монтажу на прямих ділянках трубопроводу. Підтримує потрібний натиск та регулює напрямок потоку за допомогою золотника.
Фланцева та міжфланцева запірна арматура
Перший тип з'єднується з ділянкою труби фланцем. Кріплення може мати овальну, трикутну, прямокутну чи квадратну форму. Міжфланцева запірна арматура буває з кріпленнями під фланці, також ділиться на приварну, муфтову, штуцерну та цапкову.
З яких матеріалів роблять
Для виробництва корпусних деталей використовують довговічні та стійкі до зношування сталеві сплави. Також зустрічаються пристрої з нержавіючої, вуглецевої сталі та латуні, вони не окислюються, не бояться корозії. Можна придбати вироби з чавуну, оброблені спеціальним складом для захисту від іржі.
Як правильно вибрати
Перед покупкою враховують:
- призначення трубопроводу;
- характеристики пристрою (спосіб монтажу, вага, діаметр тощо);
- тип робочого середовища (звичайне, агресивне, під тиском).
На нашому сайті ви можете купити запірну арматуру з доставкою по Україні Новою поштою або самовивозом.
Прайс |
|
назва розділу |
водозапірна арматура |
кількість товарів у каталозі |
227 од. |
мінімальна ціна |
122.20 грн |
максимальна ціна |
344 453.60 грн |
найпопулярніший товар |
Встановлення трубопровідної арматури
Запірне обладнання класифікується не тільки за матеріалом та методом управління, але й за способом кріплення до трубопроводу. З урахуванням призначення мережі, діаметра труб, робочих параметрів та умов експлуатації комунікацій вибирають тип монтажу запірної арматури:
- Муфтовий. Елементи з'єднуються за допомогою внутрішнього різьблення та ущільнюються гумовим кільцем. Метод актуальний для труб діаметром до 80 мм та транспортування нейтральних, негорючих рідин.
- Фланцевий. Для фіксації арматури використовують зовнішні кріплення, що допускають багаторазовий монтаж. Герметичність з'єднання дозволяє трубопроводу витримувати значні стрибки тиску.
- Штуцерний. На одному вході пристрою передбачений монтаж за допомогою накидної гайки, на іншому – внутрішньої різьби. Даний вид фіксації підходить для мереж із трубами малого діаметра.
- Приварний. Вважається найнадійнішим способом встановлення запірних механізмів.
В одній трубопровідній системі зазвичай використовуються з'єднання єдиного типу. Фахівці Armatura.net.ua надають допомогу при виборі способу монтажу елементів трубопроводу та визначенні інших технічних характеристик арматури.
Вся представлена на сайті сантехнічна продукція має гарантії якості та розрахована на тривалу експлуатацію. Доставку обладнання Києвом або в інші населені пункти України виконує транспортний відділ компанії або логістична служба, яку обирає покупець.
Часто задавані питання
🔵 Які види запірної арматури ви продаєте?
У наших каталогах ви знайдете всі необхідні товари для ремонту, модернізації чи створення нових водопровідних мереж. У нас можна купити сертифіковані засувки, вентилі, клапани, крани та іншу арматуру різного діаметру та призначення.
🟡 Які крани найкраще обирати?
Найкраще зарекомендувала себе арматура з латуні, вуглецевої та нержавіючої сталі. Вона не покривається корозією, служить по 10-20 років, не боїться механічних навантажень та пошкоджень. Моделі з дюралюмінію та пластику ненадійні, тому їх краще не використовувати.
🟢 Як замовити товари з доставкою по Україні?
Для цього вам потрібно просто зателефонувати нам або зробити замовлення на сайті. Менеджери дадуть відповідь на всі наявні питання, допоможуть підібрати відповідні вироби, запропонують продукцію від різних виробників та ін. Доставка здійснюється по всій території України поштовими службами та перевізниками.
🔴 Чи допомагаєте вибрати відповідну продукцію?
Так, наші менеджери чудово орієнтуються в асортименті. Вони поставлять вам уточнюючі питання і допоможуть вибрати ту запірну арматуру, яка вам потрібна. Якщо ви не знаєте, які моделі вам підходять, просто зателефонуйте нам. Ми завжди готові до взаємовигідної співпраці.