Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Запірна арматура

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Запірна арматура – ​​ефективний інструмент керування трубопровідною мережею

Сантехнічна запірна арматура – ​​основний інструмент керування трубопроводом. Планове або екстрене перекриття робочого потоку є актуальним для комунальних систем водопостачання, каналізаційних мереж, газотранспортних гілок, опалювальних контурів та автономних ліній на виробництві. Для моментальної та безпечної для обладнання зупинки руху води, технічної рідини, пари або газової суміші параметри запірної арматури повинні повністю відповідати типу трубопроводу та умовам його експлуатації.

Функціональність запірних механізмів

В інтернет-магазині сантехнічної арматури Armatura.net.ua представлено запірне обладнання для всіх способів керування трубопровідними мережами:

  • запірно-регулююче – для повного перекриття потоку, а також збільшення чи зниження напору;
  • розподільно-змішувальне – для зміни вектора руху води та змішування середовищ з різними властивостями;
  • запобіжний – для захисту трубопроводу від критичного тиску за допомогою автоматичного випуску робочої рідини або пари;
  • аварійне – для моментального відключення систем підігріву опалювального контуру за показниками, що загрожують цілісності гілки.

Побудова багатолінійної трубопровідної мережі, що діє в екстремальному температурному режимі, потребує встановлення кількох видів запірної арматури з різними функціями.

Види сантехнічного обладнання

Для безпечної служби трубопроводу побутового, промислового чи спеціального призначення важливо придбати запірну арматуру, експлуатаційні характеристики якої оптимально співвідносяться з конструкцією та типом сантехнічного вузла:

  1. Засувки. Обладнання промислового класу служить для плавного регулювання потоку та встановлюється на трубах діаметром понад 50 мм, з робочим тиском до 200 атмосфер (бар). Засувний механізм може бути повнопрохідним або усіченим (для запобігання гідравлічному удару).
  2. Вентилі. Прохідні вентильні елементи найчастіше встановлюють на прямих ділянках систем холодного чи гарячого водопостачання. За допомогою золотника, розміщеного на штоку, що обертається, вентиль підтримує заданий напір робочого середовища і регулює напрямок потоку.
  3. Крани. Найпопулярніший вид запірних пристроїв із кульовою, циліндричною або конусоподібною заслінкою. Механізм служить для швидкого перекриття води та має два робочі положення відкрито/закрито.
  4. Клапани. Запобіжну арматуру встановлюють у замкнутих мережах підтримки в системі заданого тиску. Зворотні клапани забезпечують односпрямованість потоку.

В інтернет-магазині Armatura.net.ua за найнижчою ціною в Києві можна купити водозапірну арматуру (фільтри, конденсатовідвідники, регулятори тиску), яка забезпечить тривалу службу сантехнічного обладнання та приладів побутової техніки.

Матеріали запірних пристроїв

Тривала служба водопровідних, опалювальних та газотранспортних систем без аварійних ситуацій, позапланових ремонтних робіт та частої заміни комплектуючих визначається матеріалами трубопровідного обладнання. Для виготовлення запірної арматури провідні світові та українські виробники сантехнічних механізмів використовують сталеві зносостійкі сплави.

Деталі трубопроводу з латуні, нержавіючої або вуглецевої сталі не піддаються окисленню та корозії. Чавунні вироби на придбання антикорозійних характеристик обробляють спеціальними складами. Засувки, вентилі, крани, затвори, клапани, представлені в каталозі Armatura.net.ua, здатні витримувати високий тиск, серйозні перепади температури, динамічні, механічні чи ударні навантаження та розраховані на тривалу експлуатацію.

Спосіб керування елементами трубопроводу

Для побудови енергоефективних систем опалення та водопостачання важливою є максимальна автоматизація трубопровідного обладнання. Компанія Armatura.net.ua постачає до Києва запірну арматуру, різну за способом управління:

  • ручним – механізми з надійною конструкцією встановлюють на сантехнічних вузлах із простим доступом;
  • дистанційним – за допомогою адаптерів виносного типу керувати приладами можна з відривом;
  • приводним – особливістю пристроїв з електро- або пневмоприводом є швидке відсікання потоку на гілках з великим діаметром та потужним натиском;
  • автоматичним – арматура зупиняє рух робочого середовища, орієнтуючись на відповідність заданих параметрів й реальних показників тиску та температури.

Коректна установка запірних виробів дозволяє раціонально використовувати енергоресурси та суттєво знизити розмір комунальних платежів.

Встановлення трубопровідної арматури

Запірне обладнання класифікується не тільки за матеріалом та методом управління, але й за способом кріплення до трубопроводу. З урахуванням призначення мережі, діаметра труб, робочих параметрів та умов експлуатації комунікацій вибирають тип монтажу запірної арматури:

  1. Муфтовий. Елементи з'єднуються за допомогою внутрішнього різьблення та ущільнюються гумовим кільцем. Метод актуальний для труб діаметром до 80 мм та транспортування нейтральних, негорючих рідин.
  2. Фланцевий. Для фіксації арматури використовують зовнішні кріплення, що допускають багаторазовий монтаж. Герметичність з'єднання дозволяє трубопроводу витримувати значні стрибки тиску.
  3. Штуцерний. На одному вході пристрою передбачений монтаж за допомогою накидної гайки, на іншому – внутрішньої різьби. Даний вид фіксації підходить для мереж із трубами малого діаметра.
  4. Приварний. Вважається найнадійнішим способом встановлення запірних механізмів.

В одній трубопровідній системі зазвичай використовуються з'єднання єдиного типу. Фахівці Armatura.net.ua надають допомогу при виборі способу монтажу елементів трубопроводу та визначенні інших технічних характеристик арматури.

Вся представлена ​​на сайті сантехнічна продукція має гарантії якості та розрахована на тривалу експлуатацію. Доставку обладнання Києвом або в інші населені пункти України виконує транспортний відділ компанії або логістична служба, яку обирає покупець.

Часто задавані питання

🔵 Які види запірної арматури ви продаєте?

У наших каталогах ви знайдете всі необхідні товари для ремонту, модернізації чи створення нових водопровідних мереж. У нас можна купити сертифіковані засувки, вентилі, клапани, крани та іншу арматуру різного діаметру та призначення.

🟡 Які крани найкраще обирати?

Найкраще зарекомендувала себе арматура з латуні, вуглецевої та нержавіючої сталі. Вона не покривається корозією, служить по 10-20 років, не боїться механічних навантажень та пошкоджень. Моделі з дюралюмінію та пластику ненадійні, тому їх краще не використовувати.

🟢 Як замовити товари з доставкою по Україні?

Для цього вам потрібно просто зателефонувати нам або зробити замовлення на сайті. Менеджери дадуть відповідь на всі наявні питання, допоможуть підібрати відповідні вироби, запропонують продукцію від різних виробників та ін. Доставка здійснюється по всій території України поштовими службами та перевізниками.

🔴 Чи допомагаєте вибрати відповідну продукцію?

Так, наші менеджери чудово орієнтуються в асортименті. Вони поставлять вам уточнюючі питання і допоможуть вибрати ту запірну арматуру, яка вам потрібна. Якщо ви не знаєте, які моделі вам підходять, просто зателефонуйте нам. Ми завжди готові до взаємовигідної співпраці.

Вгору