Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Блоки підготовки повітря

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Функціонування пневмоінструменту забезпечують гази. Однією з найпоширеніших сполук є стиснене повітря. Воно подається через компресор, але перед цим очищається від сторонніх частинок. Процес забезпечує блок підготовки повітря для пневмоінструменту. Він видаляє такі компоненти, як:

  • вода;

  • конденсат;

  • тверді частки різної природи;

  • залишки мастильних матеріалів.

Блок підготовки повітря є сполучною ланкою між магістраллю та пневматичною системою. Крім очищення повітряної маси, цей пристрій є регулятором тиску.

Вивчаємо конструкцію

Якщо ви вирішили купити блок підготовки повітря, необхідно спочатку вивчити його будову. Типовий пристрій зовні являє собою систему з двох циліндрів. Перший виконує функцію фільтра-осушувача. Його завдання зводиться до того, щоб видаляти конденсат та іншу вологу, а також бруд. Другий є лубрикатором. Він додає в повітря мастило, яке використовується для змащування пневмоінструменту під час роботи та збереження його ресурсів.

На виході пристрою розташований манометр. За його допомогою відстежується тиск повітряної маси. За кількістю мастила та конденсату можна простежити через спеціальні отвори у вигляді вікон, що знаходяться на циліндрі блоку підготовки. Перед тим як запустити в роботу, вузол розміщують у зоні розведення повітря, яке подається. Альтернативне місце встановлення знаходиться біля компресорів пневматичних систем.

Блок підготовки повітря може використовуватися не в єдиній кількості. На деяких моделях пневмоінструменту за потреби створюють ефективну систему з декількох пристроїв. Їхнє число різне, розраховується з огляду на потреби.

На замітку покупцям

Купити блок підготовки повітря дуже важливо для тих, хто дбає про своє робоче обладнання, хоча такий різновид арматури не є обов'язковим компонентом системи. Якщо не зробити цього, пневмоінструмент швидко стане непридатним через велику кількість забруднень.

Наш інтернет-магазин пропонує купити блок підготовки повітря. Ми забезпечимо їхню доставку по всій Україні. Арматура відповідає стандартам якості. На кожний товар даємо гарантію. Своєчасну доставку виконуємо як Києвом, так і Україною загалом. Під час покупки необхідно врахувати такі характеристики, як-от:

  • найбільший робочий тиск;

  • мастильна речовина;

  • матеріал, з якого виготовлено обладнання;

  • діаметр приєднувального отвору.

Враховується й можливість регулювання тиску на блоці підготовки повітря: з одного боку, це дає змогу раціонально використовувати ресурси, а з іншого – зумовлює безпечну експлуатацію як для самого інструменту, так і для майстра, який працює з ним. Проконсультуйтеся з продавцем на предмет ймовірної якості очищення повітряної суміші.

Всі пристрої відрізняються стильним дизайном, невеликими розмірами, є надійними та довговічними, ними легко керувати. Завдяки малій вазі блоки підготовки повітря швидко від'єднуються та переносяться на нове місце експлуатації.

Доставляємо Блоки підготовки повітря у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Житомир, Львів, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Чернігів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький , Кривий Ріг, Кременчук та інші міста України.

Вгору