Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Компенсатори та вібровставки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компенсатори на трубопровід – цілісність та герметичність системи при високих динамічних навантаженнях

Перепади зовнішньої температури повітря, зміна технічних параметрів циркуляційного середовища, вібраційні навантаження, що викликані роботою компресора або помпової станції, часто призводять до зміщення труб щодо їхнього початкового положення в системі. Трубопровідний компенсатор, купити який у різних модифікаціях можна в нашому інтернет-магазині, виключає ймовірність механічних пошкоджень гілки, забезпечує її герметичність та тривалий термін служби.

Компенсація зсувів різного типу

Вібровставка на трубопровід – різновид промислової арматури, центральна частина якої виготовлена з гофрованого або еластичного матеріалу. Інсталяція пружних елементів у систему опалення, водо- або газопостачання дозволяє компенсувати різні типи зсувів трубопровідної мережі:

  • осьові – нівелюють поздовжнє збільшення та скорочення гілки;
  • бічні – згладжують зрушення труби в сторони, вгору та вниз;
  • кутові – компенсують зміщення на поворотних ділянках за допомогою стискання однієї частини гнучкої вставки та розтягування іншої.

Водопровідний компенсатор встановлюють на гілках з високим тиском, схильних до механічних зрушень та вібрацій (місця поруч із компресорами, помпами та іншим трубопровідним обладнанням).

Матеріали та конструкція компенсувальної арматури

Гнучка вставка на водогін складається з гумової центральної частини та двох сталевих сполучних елементів з обох боків. Еластичний сегмент арматури виробляється з армованої жароміцної гуми або полімеру з аналогічними властивостями. Фітинги з нержавіючої, вуглецевої або легованої сталі бувають муфтового або фланцевого типу (для монтування на трубах із різним діаметром).

У нашому онлайн-каталозі представлені компенсатори трубопроводу від провідного світового бренду Genebre. Гнучкий елемент у вібровставках відомого виробника відрізняється багатошаровою структурою. Внутрішня поверхня виготовлена з інертного до питної води матеріалу, не має швів. Армувальний прошарок складається з просоченої каучуком синтетичної основи, поверх якої нанесений гумовий шар, стійкий до перепадів температури та ультрафіолетового випромінювання.

Для транспортування високотемпературного середовища (до 600 °C) під тиском (до 16 бар) трубопровід оснащується сильфонним компенсатором, виготовленим з гофрованої нержавіючої сталі. Сильфон розрахований на переріз труби в діапазоні від 15 до 500 міліметрів, здатний стискатися та розтискатися, реагуючи на зміну робочих параметрів лінії.

Вибір компенсатора та особливості його встановлення

У нашому інтернет-магазині можна купити компенсатори, різні за функціональністю, конструкцією, способом монтажу та ціною. При виборі вібровставки для певної трубопровідної мережі важливо звернути увагу на технічні характеристики системи:

  • склад та температурні показники речовини, що циркулює;
  • діаметр трубопровідної гілки;
  • параметри та характер компенсованих зсувів;
  • атмосферні, динамічні та механічні навантаження, властиві мережі.

Від робочих параметрів комунікацій та умов експлуатації трубопроводу залежить не тільки тип вібровставки, а й способи її монтажу. Іноді характеристики лінії вимагають доукомплектації компенсаційних пристроїв обмежувальним кільцем або контрольними стрижнями.

Armatura.net.ua – офіційний імпортер провідних виробників трубопровідної арматури. Встановлюємо конкурентні ціни на компенсатори водопроводів усіх типів. Доставлення продукції по Києву та відправлення замовлення до іншого міста України виконуємо протягом 24 годин після його підтвердження.

Вгору