Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Поплавкові клапани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Поплавковий клапан призначений для того, щоб підтримувати рівень рідини в накопичувальних резервуарах. Пристрій захищає від затоплення та перевитрати рідини, а також запобігає збоям функціональності та поламанню системи через недостатній обсяг заповнюваної речовини. У нас можна поплавковий клапан купити номінальним діаметром 10–32 DN.

Принцип роботи

В основі конструкції механічного пристосування – поплавок, порожнистий предмет, що плаває на поверхні. Коли рівень рідини підіймається чи опускається, він відкриває чи закриває клапан. Це можливо завдяки прямому з'єднанню поплавка та запірно-регулювального механізму за допомогою важеля. В електричних моделях поплавок впливає на контакти схеми управління, а не безпосередньо на клапан.

Клапани з поплавком бренду Genebre виконані з нержавіючої сталі AISI 316. До складу сплаву цієї марки додано більше ніж 2% молібдену, що робить її стійкою до солей морської води та хлору. Максимальна робоча температура виробів компанії-виробника складає + 150 °C, що дозволяє безпечно та продуктивно використовувати їх у системах гарячого водопостачання.

Різновиди за типом приєднання

Поплавковий кран для ємності за різьбленням буває:

  • 1/2";
  • 3/4";
  • 1";
  • 1 1/4";
  • 3/8".

Виробники випускають також фланцеві моделі. Зателефонуйте нам та отримайте безкоштовну консультацію!

Вгору