Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Запірні вентилі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Запірний вентиль (клапан) – різновид трубопровідної арматури, що використовується у магістралях та системах різного призначення. Застосовується як замикаючий та регулюючий механізм для потоку води або пари з певними показниками тиску та температури. Затребуваний у промисловості та у побуті. Друга назва – клапан, тому що його замикаючий елемент переміщається перпендикулярно до робочого середовища. Фіксується в одному з двох положень: для повного перекривання або вільного пропускання рідини.

Вентиль запірний, як і інша арматура, підбирається діаметром трубопроводу. Попередні гідравлічні розрахунки не потрібні, оскільки пристрій не підвищує втрату напору. Важливими характеристиками є номінальний тиск та дозволений температурний діапазон. Встановлення виробу можливе на горизонтальному або вертикальному трубопроводі.

Які є різновиди

В інтернет-магазині Armatura представлений широкий асортимент запірних клапанів, що відрізняються робочими характеристиками. Можна вибрати потрібну модель для конкретної ситуації. Вони відрізняються за цінами, монтажною довжиною, максимальною температурою та іншими показниками.

У нас можна замовити з доставкою такі типи конструкцій:

 • голчасті. У даних моделях встановлений затвор голкоподібної форми, що пересувається ущільнювальною сідельною поверхнею. Він перекриває прохідний переріз труби, якою рухається робоче середовище. Голчасті клапани поширені завдяки простоті конструкції та високій герметичності;
 • сідельні. Це різновид двоходової арматури з рухомим елементом у вигляді плунжера. Він має стрілчасту, голчасту або стрижневу форму. Переміщається через сідло, змінюється прохідний переріз;
 • сильфонні. Екологічно безпечні, прості у монтажі пристрою з високим ступенем герметичності. Розраховані на фланцеве кріплення.

Вибір тієї чи іншої вироби залежить від сфери застосування, характеристик робочого середовища, розрахунків.

Особливості конструкції

Вентиль запірно-регулюючий стандартний за своїм пристроєм. Основним елементом цієї арматури, призначеної для того, щоб замикати потоки робочого середовища, є шпиндель. Елемент відповідає за передачу моменту, що крутить, штурвала або приводу за допомогою ходової гайки. Потім момент перетворюється на поступальні рухи, що здійснюються золотником. Він є затвором, призначеним для перекривання сідла в системі.

Корпус вентиля завжди міцний, надійний. У нашому каталозі представлені моделі із нержавіючої сталі, розраховані на тривалу експлуатацію.

Які ущільнювачі використовуються

Ціна та особливості використання вентиля залежать від того, який ущільнювач знаходиться між корпусом та затвором. Їх ділять на два види: металеві та неметалеві. Перші випускаються у трьох різновидах. Вироби, де затвор і корпус виготовлені з одного матеріалу, застосовуються в нейтральних середовищах. Латунні кільця гарні скрізь, де температура не змінюється. Моделі з розвальцьованим золотником мають попит при роботі з парою, водою, субстратами невеликої агресивності.

Неметалеві – це синтетичні чи натуральні матеріали. Для їдких речовин, що викликають корозію, підходять фторопластові або гумові кільця в пазу золотника. Запресовані варіанти використовують в арматурі з агресивними сполуками. У вентилях з великим умовним діаметром встановлюються фторопластові кільця, які утримуються дисками.

Там, де потрібно гарантувати максимальну герметичність та досягти цілісності корпусу арматури, використовують сильфонні моделі. У разі їх монтажу виключається контакт рідини всередині труби з корпусом.

Головні переваги

Купити вентиль варто для систем опалення, водопостачання у побуті та в промисловості. Потреба такого клапана обумовлена ​​його численними перевагами:

 • простота застосування та обслуговування. Конструкцію можна ремонтувати у разі поломки будь-яких складових. Усі деталі довговічні, надійні, тому відновлювальні роботи потрібні дуже рідко;
 • універсальність. Завдяки широкому діапазону робочих параметрів вентиль може використовуватися в агресивному середовищі (з речовинами корозії). Виріб підходить для труб та систем з дуже високим тиском та різними температурами;
 • невелика вага, компактні розміри. Встановлення не триватиме багато часу;
 • забезпечення високої герметичності перекривання потоку;
 • відсутність гідравлічних ударів під час відкривання. Для закривання не потрібні електроприводи з великим зусиллям або довгі важелі.

У нашій компанії можна замовити вентилі з доставкою по Києву та Україні. У каталозі представлений товар із нержавіючої сталі, стійкий до корозії та інших негативних факторів.

Часто задавані питання

🔵 Які існують різновиди вентилів?

Умовно їх можна розділити на побутові (малого діаметра) та промислові, які підходять для магістралей та трубопроводів. Також клапани поділяються на:

 1. Голчасті, у яких затвор рухається по ущільнювальній сідельній поверхні. Він має голкову форму і в закритому стані повністю перекриває трубу, запобігаючи руху рідини або газу.
 2. Сідлові. Як робочий елемент у них використовується плунжер, який може мати різну форму. Під час відкриття або закриття пересувається сідлом, що дозволяє змінювати діаметр прохідного перерізу.
 3. Сільфонні. Кріпляться фланцевим способом, дозволяють забезпечити повну герметизацію системи. Чудово зарекомендували себе в експлуатації.

Щоб вибрати відповідний клапан, потрібно знати, в якій системі він буде застосовуватись.

🟡 У чому полягають переваги вентилів?

Основний плюс – простота монтажу та експлуатації, а також тривалий термін служби. Вентилі використовують як для перекриття всієї мережі, так і її частин. Їх можна встановлювати перед обладнанням, щоб можна було відсікти потік на час його обслуговування або ремонту, не відключаючи всю систему. Вентилі відрізняються високою універсальністю та практичністю.

🟢 З чого роблять вентилі та де їх можна використовувати?

Корпуси виконуються з нержавіючої та вуглецевої сталі. Їх можуть фарбувати, щоб захистити від корозії. Як ущільнювач зазвичай використовується PTFE. Застосовувати вентилі можна у різних трубопроводах та магістралях. Вони розраховані на роботу з водою, газом, парою, нафтопродуктами, агресивними та неагресивними рідинами. Приєднуються як через муфти, так і фланці.

🔴 Чи можна замовити доставку до мого регіону?

Наш склад знаходиться у Білій Церкві, але ми здійснюємо доставку по всій території України транспортними та поштовими компаніями. Відправлення здійснюється тільки після 100% передоплати.

Вгору