Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Пневмоциліндри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пневмоциліндр потрібно купити для інструментів або обладнання, функціонування яких забезпечує пневматична система. Він є головним виконавчим елементом. Його функція полягає в тому, щоб перетворювати на обертальні рухи енергію газу, такого як:

  • повітря;

  • кисень;

  • аргон тощо.

Купити пневматичний циліндр є доцільним для середовищ, де переважає робочий тиск 6–7 бар.

Технологічні особливості

Нині споживачі мають змогу купити пневмоциліндри різних типів. Але незалежно від вибору, всі моделі мають спільні конструкційні особливості. Корпус пристрою виконаний у вигляді циліндричної гільзи. Всередині неї встановлений поршень, що кріпиться на штоку і поступально рухається.

Гільза циліндра закривається кришками з двох боків. Всередині арматури розділена на поршневе та штокове відділення. Ця особливість будови циліндра має значення у функціонуванні. Коли середовище надходить до поршневої частини, пневмоциліндр здійснює прямий хід, а якщо до штокової — зворотний.

Пропонуємо купити різні конфігурації пневматичних циліндрів:

  1. Стандартні. До цієї групи входять вузли, що мають середні діаметри і ходи. Вони є універсальними, підходять більшості систем.

  2. Пневмоциліндри великих діаметрів. Вони відрізняються малими ходами, встановлюються на пристроях, які служать для оперування великою вагою.

  3. Компактні. Пневматичні циліндри цього типу відрізняються малими діаметрами та ходами. Часто виконують функцію притискних елементів.

  4. Тонкі. Їх характеризують широкі діаметри та великі ходи. Використовуються там, де є потреба у лінійному переміщенні з високою швидкістю.

  5. Міні-пневмоциліндри. Вони виділяються надзвичайно малим діаметром та відповідним до його розміру ходом. На пневматичних системах такі циліндри виконують функції фіксаторів деталей.

  6. Поворотні. В якості їхнього робочого ходу виступає поворот на 360 °С.

У деяких модифікаціях пневматичних циліндрів встановлюються штоки. Вони перешкоджають повороту під час роботи. Є версії, на які встановлені штоки, що включають пружини прямого або зворотного ходу. Такі конструктивні рішення зумовлюють енергоефективність. Вони купуються тоді, коли для коректної роботи пневмосистеми показники швидкості і зусилля не мають принципового значення.

Разом з пневмоциліндрами використовуються спеціальні датчики. Їхнім завданням є визначення місця розташування поршня. Вони бувають пневматичні та електричні. Останні, своєю чергою, поділяються на контактні, магнітні, оптичні.

Надійний продавець

Якщо вам потрібні пневмоциліндри, в нашому каталозі ви можете знайти різноманітні типи. Вся продукція відповідає ISO 6432, СЕТОР RP52P, ISO 15552, ISO 6431 та іншим стандартам якості. Вони використовуються в машинобудуванні, конвеєрному виробництві та інших галузях.

Ціни на пневмоциліндри вказані в каталозі. Перед тим як замовити, вони уточнюються. Наші менеджери нададуть консультації, якщо є необхідність. Ви можете замовити пневмоциліндри в будь-якому місті України. Ми, зі свого боку, забезпечимо своєчасну доставку.

Доставляємо Пневмоциліндри у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Житомир, Львів, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Чернігів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький , Кривий Ріг, Кременчук та інші міста України.

Вгору