Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Редуктори пневматичні (пневморегулятори)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Стиснене повітря є поширеним джерелом енергії, яке знайшло застосування в різних галузях. Воно забезпечує функціонування дрилів, свердлильних, шліфувальних машинок, конвеєрних стрічок та іншого інструменту та обладнання. Вироблення стисненого повітря здійснюється за допомогою компресора. До нього підключаються обладнання та пневматичний редуктор.

Функцією останнього є регулювання робочого тиску. З одного боку, цей тип арматури забезпечує потік, необхідний для роботи системи, а з іншого, він запобігає перевантаженню і прориву трубопроводу, що може мати небезпечні наслідки.

Технічні відомості, які потрібно знати

Пневморегулятор тиску необхідний насамперед тому, що з моменту стиснення повітря й до надходження до споживача потік слабшає. Це одразу знаходить відображення у функціонуванні інструменту, для якого здійснюється подача енергетичного середовища. Причина ослаблення ходу повітряної маси пов'язана з тим, що трубопровід може бути досить протяжним, мати на шляху масу вигинів, поворотів, запірних клапанів. Пневматичний регулятор тиску автоматично коригує подачу додаткових потоків.

Редуктори класифікуються за:

  1. Принципом споживання енергії. Бувають прямі та непрямі. Перші використовують енергію стисненого повітря, що комунікується. Живлення непрямих редукторів здійснюється з зовнішніх джерел.

  2. Принципом роботи. Поршневі, де регулюючим елементом є поршень, відрізняються надійністю, стійкістю до зношування, довговічністю. Крім того, вони ремонтопридатні. Корпус мембранних регуляторів складається з трьох камер. Дві крайні використовують для вирівнювання тиску. Третя має у складі мембрану, яка, як і поршень у попередньому прикладі, виступає елементом, що регулює.

  3. Місцем розміщення. Встановлюються редуктори на виході з компресора. Якщо системою користується кілька споживачів, вони монтуються на трубопроводі.

Попри те, що головні елементи регулювання різні, мембрана та поршень діють за одним принципом. Він пов'язаний зі зміною перетину отвору, яким пересувається робоче середовище. Купуючи пневматичний регулятор тиску, необхідно врахувати:

  • спосіб підключення до системи;
  • тип компресора та його моделі;
  • діаметр різьблення;
  • пропускну здатність отвору.

Важливим чинником є наявність манометра, приладів КВП, а в деяких моделях встановлюють навіть фільтри. Таким чином, редуктор пневматичний, крім основної функції, виконує додаткове очищення робочого середовища.

Надійна співпраця

Якщо ви плануєте купити новий регулятор тиску, інтернет-магазин «Арматура» пропонує великий вибір моделей для трубопровідної системи. На все обладнання, незалежно від ціни, надається гарантія якості. За потреби ви можете отримати у нас консультації. Ми допоможемо вибрати пневматичний редуктор, який влаштує вас за ціною та характеристиками.

Наш каталог постійно поповнюється. У ньому можуть з'явитися пневматичні регулятори тиску від нових виробників. Зі свого боку, ми співпрацюємо з постачальниками на дистриб'юторських правах. В Києві знаходиться наш офіс, але ми забезпечуємо доставку пневматичних редукторів та іншої арматури до всіх міст України.

Доставляємо Редуктори пневматичні (пневморегулятори) у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Житомир, Львів, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Чернігів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький , Кривий Ріг, Кременчук та інші міста України.

Вгору