Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Вентилі фланцеві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вентилі фланцеві – різновид запірно-регулюючої арматури для перекриття трубопроводів. Дозволяє контролювати обсяги та швидкість потоку робочої рідини або іншої речовини в системі. Зовні виглядає як цілісний металевий корпус із кількома патрубками. При встановленні їх з'єднують із трубою. Призначений для зручної та безпечної експлуатації різних систем.

Фланцевий вентиль найчастіше використовується у водопостачанні, опаленні, газових магістралях. Має попит завдяки довговічності та надійності. В інтернет-магазині Armatura.net.ua представлений широкий вибір клапанів для різних цілей. Пристрої відрізняються за ціною. Перед покупкою потрібно дивитися на номінальний діаметр, робочу температуру та інші показники.

Принцип роботи

Вентиль запірний фланцевий легко та ефективно протистоїть гідроударам. Він отримав цю якість завдяки литому корпусу. Це суцільнометалевий виріб зі спеціальними виступами-отворами під болти з обох боків. Завдяки конструкції цей вид засувок найчастіше купується та встановлюється на трубопроводах, де тиск буває дуже високим.

Запірний механізм є заслінкою, призначеною для повного або часткового перекриття руху робочої рідини або іншої речовини по трубі. Засувка працює як гільйотина. Коли вона рухається, розміри пропускного отвору змінюються. Нею керують у ручному режимі або автоматично.

Які є різновиди

Залежно від способу перекриття потоку фланцеві вентилі ділять на такі види:

  • гвинтові. Клапан, що закріплений на штоку, рухається за допомогою різьбових з'єднань. Ущільнююча шайба забезпечує герметичність. Такі моделі пропускають потік по одному напрямку. Встановлюються прокладки з гуми, які необхідно час від часу змінювати;
  • шиберні. Це вентиль, що за принципом роботи нагадує звичайну заслінку. Ступінь його герметичності залежить від сальника, також встановлюються довговічніші полімерні або гумові прокладки;
  • кульові. Усередині корпусу такої моделі розташовується шар зі сталі або латуні з наскрізним отвором. Він повертається під час руху рукоятки, посилюючи або повністю блокуючи потік робочого середовища. Фіксується тефлоновими або фторопластовими кільцями;
  • пробкові. Функції перекриття виконує пробка конічної форми з наскрізним отвором. У трубі великого діаметра для роботи такого вентиля знадобляться додаткові зусилля.

При експлуатації вентилів останнього типу також часто виникають труднощі із заміною сальника.

Матеріал виготовлення

Характеристики пристрою, агресивні дії, які він зможе витримувати, залежать і від матеріалів, що використовуються під час виробництва. Фланцеві вентилі бувають чавунними, латунними та сталевими. Перші – це складні конструкції, що складаються з сальника, маховика і золотника. Більшість внутрішніх елементів виробляється зі сталі.

Латунні вентилі найчастіше застосовуються в побутових цілях. Для промисловості зазвичай купують залізні. Вони можуть витримувати температуру до +425 градусів та тиск до 6,3 МПа. Їхня маса значно менша, ніж у чавунних або сталевих, тому додаткова арматура не потрібна.

Головні переваги

Фланцеві вентилі підходять для багаторазового монтажу. Вони відрізняються:

  • простотою конструкції засувки;
  • невеликим гідравлічним опором;
  • компактними розмірами;
  • універсальністю.

Фланцеві засувки підходять для трубопроводів будь-якого призначення.

Придбати клапани на нашому сайті на замовлення можна з доставкою по Києву та Україні.

Вгору