Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Крани кульові фланцеві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Характеристики кульових кранів фланцевих

🔥 Тип крана Двохходовий, Трьохходовий
💲 Ціна від 1900 грн
✅ З'єднання Фланцеве
✅ Матеріал Чавун, нержавіюча сталь
✅ Номінальний діаметр DN (Ду) 15, 20, 25, 32, 40, 65, 50, 80, 100, 125, 150, 200
✅ Номінальний тиск PN (Ру) 16, 40
✅ Різьблення в дюймах 1/2", 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2", 2 1/2", 2", 1/4, 3", 4", 3/8", 1/4",
✅ Робоче середовище Вода, Газ, Повітря, Пара, Насичена/перегріта пара, Пароводяна суміш, Рідина, густі / в'язкі середовища, Нафтопродукти, Неагресивне середовище, Агресивне середовище
❄️ Мінімальна температура робочого середовища -30 ºC
🔥 Максимальна температура робочого середовища 180 ºC

Кран фланцевий – елемент запірно-регулюючої арматури, призначений для промислових та комунальних трубопроводів. Забезпечує зручну, просту та безпечну експлуатацію магістралі. Може монтуватись у будь-якому положенні навіть на важкодоступних ділянках. Отримав таку назву внаслідок приєднання фланцевого корпусу до труби з двох сторін. Робочий орган є сферою з прохідним отвором по центру.

Фланцевий кран має дуже просту конструкцію. Це вигідно виділяє його серед інших замикаючих виробів, що використовуються на різних підприємствах. Зручний монтаж на важкодоступних ділянках трубопроводу досягається шляхом невеликої будівельної висоти. Пристрій підходить для магістралей з умовним проходом від Ду 15 до Ду 700 та більше.

Особливості конструкції

Крани кульові фланцеві зручні та прості, але серед них не існує моделей, що підходять для всіх видів внутрішньотрубних рідин та речовин. Для кожного конкретного середовища вибирається окремий пристрій. Перед покупкою того чи іншого варіанту необхідно розглянути особливості конструкції.

У стандартних шарових фланцевих кранах на верхній частині корпусу встановлений важіль. Він приводить внутрішній механізм у дію шляхом повороту зі стрілкою до позначень Open або Closed. Для передачі кінетичної енергії від рукоятки до кулястого запірного затвора застосовується шток. У конструкції також присутні фторопластові прокладки та набивання. Вони виконують функції ущільнювачів внутрішніх механізмів.

Які є способи управління

Повернути замикаючий пристрій у те чи інше положення можна не лише за допомогою ручки. В інтернет-магазині Armatura доступні моделі з електричними та пневматичними приводами. Ціна залежить як від цієї, так і інших характеристик. Пропонуємо широкий асортимент фланцевих шарових кранів для різних підприємств України, а також для побутових цілей.

Тип запірного механізму з електроприводом відрізняється тим, що при його встановленні процес проходження субстрату всередині автоматичної труби. Самим краном керують з відривом. Технологічні процеси контролюються комп'ютерним устаткуванням.

Пристрої із пневмоприводом працюють інакше. У режимі «Відкрито» або «Закрито» вони переводяться за допомогою стисненого повітря. Воно

впливає на передавальний поворотний механізм. Така технологія зазвичай задіюється у випадках, коли всередині труби проходить рідина під високою температурою та з великим тиском.

Які є матеріали корпусу

Застосування та якість виробу багато в чому залежить від того, настільки довговічний і надійний матеріал використаний для його корпусу. Цей показник дуже впливає і технічні характеристики. Для виробництва фланцевих кранів використовуються два види матеріалів: чавун та сталь. Обидва різняться між собою рядом показників.

Чавунні крани більш важкі, оскільки мають великі розміри Ду – від 100 мм і вище. Монтаж такого виробу займе багато часу, не буде простим процесом. Згодом чавунні моделі сильно страждають від корозії. Вона з'являється швидше, якщо використовувати кран в агресивному середовищі. Різкі температурні перепади та механічні пошкодження – це також негативні фактори для даного матеріалу.

Експлуатація чавунних моделей можлива тільки для трубопроводів з нейтральною рідиною, якщо температура не перевищує 150 градусів, а тиск не підіймається вище 16 бар. В інших випадках краще використовувати вироби із нержавіючої сталі. Вони:

 • стійкі до корозії;
 • витримують контакт із їдкими речовинами;
 • підходять для рідин та середовищ з високими гігієнічними вимогами.

Крани із нержавіючої сталі можуть працювати в екстремальних умовах. Їх встановлюють також у системах із неагресивними речовинами (вода, нафтопродукти, природний газ, пара).

Для якого середовища підходять

Купити кран кульовий фланцевий можна для різних цілей. Його встановлюють для перекривання потоків водопроводи, газопроводи, нафтопроводи. Він підходить для магістралей, якими проходять пара, повітря, абразивні або в'язкі середовища. Всі моделі, представлені в нашому каталозі, підходять для труб, якими йде вода. Пропонуємо замовити їх прямо зараз з доставкою по Києву та Україні.

Головна особливість, що виділяє кранцеві крани серед інших типів замикаючих виробів, – здатність витримувати високу температуру рідини під напором. Пристрій підходить для систем, де вона сягає 200 градусів. Тиск – до 16 бар. Це досягається шляхом фланців. Вони набагато надійніші за різьбове з'єднання, яке посилене спеціальними стяжними кріпленнями.

Головні переваги

Фланцеві крани популярні завдяки простоті установки та легкості обслуговування. Вони майже не ламаються, тому практично ніколи не потребують ремонту, рідко вимагають заміни. Серед основних переваг варто виділити:

 • високу герметичність. При правильній експлуатації ймовірність протікання або втрат рідини повністю виключається;
 • компактні розміри; просте технічне обслуговування;
 • широкий робочий температурний діапазон; тривалий термін експлуатації;
 • надійність, доступна ціна;
 • невисокий гідравлічний опір.

У нашій компанії продаються двоходові та триходові фланцеві крани. При виборі пристрою потрібно керуватися параметрами труби, з якою використовуватиметься виріб. Воно має повністю відповідати діаметру, тиску та іншим характеристикам, зазначеним на маркуванні.

Доставляємо Крани кульові фланцеві у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Житомир, Львів, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Чернігів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький , Кривий Ріг, Кременчук та інші міста України.

Часто задавані питання

🔵 У чому переваги фланцевих кранів?

До плюсів цих товарів відносяться:

 1. Високий рівень герметичності. У разі правильного монтажу та за дотримання правил експлуатації протікання повністю виключені.
 2. Високий рівень надійності. Вироби розраховані на тривалу роботу у магістральних мережах. Вони витримують динамічні та статичні навантаження, практично не вимагають ремонту та обслуговування.
 3. Мінімальний рівень гідравлічного опору, що дозволяє використовувати вироби в будь-яких водопровідних системах.

Також до переваг можна віднести доступну ціну.

🟡 Де можна використовувати фланцеві крани?

Дане обладнання зазвичай застосовується у комунальних, виробничих та промислових трубопроводах. Він підходить для монтажу у водопровідних системах, у нафтопроводах, газопроводах та ін. Не боїться контакту з парою або гарячими рідинами та парою, може працювати з абразивними, в'язкими або сипучими матеріалами.

🟢 Які види кранів можна купити у вашому магазині?

У нас продаються моделі з нержавіючої сталі та чавуну з діаметром від 15 до 200 і більше мм, що витримують тиск до 40PN. Крани можуть бути оснащені як пневмоприводом, так і електроприводом для дистанційного керування.

🔴 Як оплатити зроблене замовлення?

Оплату можна зробити будь-яким зручним для вас способом: банківською карткою, безготівковим платежем, готівкою в офісі та ін. Відправка в інші міста здійснюється лише після 100% передоплати.

Вгору