Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Конденсатовідвідники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підвищення ефективності теплосистеми

Утворення й скупчення конденсату в паровому теплообміннику загрожує втратою енергії, виникненням гідроудару, а також іншими наслідками. Всі вони ведуть до зниження ефективності системи та її передчасного виходу з ладу. Ситуацію рятує автоматичний клапан, який у потрібний момент відводить рідину. У нашому інтернет-магазині конденсатовідвідник купити зручно та вигідно:

 1. Асортимент формують фахівці, які мають досвід установки та експлуатації арматури різних типів. Їхні рекомендації допоможуть вибрати такий конденсатовідвідник для пари, що відповідає конкретним вимогам.
 2. Замовлення оформляється швидко. Заявку потрібно залишити на сайті або зателефонувати.
 3. Відвантаження відбувається оперативно. Для цього на власних складах ми створили певний запас арматури.
 4. Доставка здійснюється по всій Україні. Забрати товар можна й самовивезенням.

Основними параметрами вибору повинні стати показники температури робочого середовища, а також тиску. Необхідно враховувати характеристики теплообмінника, зокрема умови експлуатації. Залежно від них підбирають діаметр арматури й вид конденсатовідвідника за принципом роботи.

Термодинамічний відвідник конденсату

Має просту, але надійну конструкцію. Не вимагає спеціального налаштування, а конденсат відводить відразу після того, як він з'являється. Усередині пристрою знаходиться тільки одна рухома деталь – диск, що значно спрощує ремонт та обслуговування, адже конденсатовідвідник у цей момент можна не знімати з лінії. Роблять диск невеликим у діаметрі, що практично виключає втрату теплоенергії.

Елементи термодинамічного відвідника виготовляють зі сталі (нержавіючої або вуглецевої). Це значною мірою визначає властивості арматури:

 • міцність, довговічність;
 • стійкість до низьких температур, корозії;
 • несприйнятливість до гідроударів.

Термодинамічні конденсатовідвідники для пари оснащені фільтрами, що утримують окалину. Встановлювати арматуру цього типу можна як в горизонтальному (що краще), так і у вертикальному положеннях. Для монтування в систему використовують два види з’єднання:

 1. Муфтове (на різьбі).
 2. Фланцеве (на болтах чи шпильках).

Вибирати потрібно з огляду на особливості трубопроводу й умови експлуатації. При установці дуже важливо врахувати напрямок потоку в системі. Він має збігатися з покажчиком (стрілкою) на конденсатовідвіднику для пари.

Принципи роботи різних типів арматури для відведення конденсату

Крім термодинамічних пристроїв, які працюють внаслідок різниці швидкостей конденсату й водяної пари, у теплообмінниках використовують інші типи конденсатовідвідників:

 • механічні (поплавкові) реагують на зміну щільності середовища в різному стані. Застосовується цей принцип в конструкціях із поплавком, який може бути герметичним або типу «перевернута склянка». Ефективні в теплообмінниках із конденсацією високої інтенсивності;
 • термічні працюють завдяки зміні температури всередині системи. Випускають термостатичні (капсульні), біметалеві (з двошарових композитів). Арматура цього типу використовується в системах парового опалення будівель.

Вибір та установка конденсатовідвідників – завдання для кваліфікованих фахівців. Але не менш важливо бути впевненим у якості товару.

Замовляйте арматуру для теплообмінників у нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо те, що не можна перевірити одномоментно, – надійність і відповідність заявленим характеристикам, оскільки наша компанія є дистриб'ютором відомих європейських виробників.

Вгору