Кількість
|
Вартість
|
||
|
Характеристики кульових кранів з нержавіючої сталі
🔥 Тип крана | Двохходовий |
💲 Ціна | від 440 грн |
✅ З'єднання | Муфтове, фланцеве |
✅ Номінальний діаметр DN (Ду) | 15, 20, 25, 32, 40, 65, 50, 8, 80, 100, 10, 125, 150, 200 |
✅ Номінальний тиск PN (Ру) | 63, 16, 40 |
✅ Різьблення в дюймах | 1/2", 3/4", 1", 3/8" |
✅ Робоче середовище | Вода, Газ, Повітря, Пара, Насичена/перегріта пара, Пароводяна суміш, Рідина, густі / в'язкі середовища, Нафтопродукти, Неагресивне середовище, Агресивне середовище |
❄️ Мінімальна температура робочого середовища | -30 ºC |
🔥 Максимальна температура робочого середовища | 180 ºC |
Крани з нержавіючої сталі – різновид запірної арматури для трубопроводів. Робиться зі сталі марки AISI 316. Конструкція є корпусом, рукояткою і кулею з отвором. Регулюється за допомогою ручки чи пневматичного приводу. Останній тип моделей керується автоматично, для цього у них має бути окремий майданчик (там розміщуватиметься привід).
Запірний кран із нержавіючої сталі випускається у широкому діапазоні показників номінального діаметра – від 15 до 200. Конструкція таких моделей гранично проста. Пристрій являє собою штуцер і корпус, зварені разом. Вони об'єднані з посиленими ущільнювачами для гарної герметичності та замикаючим елементом у вигляді відполірованої кулі.
Сфера застосування
Кран із нержавіючої сталі високо цінується завдяки стійкості до корозії. Йому не страшні агресивні дії, контакти з хімікатами, перепади температури чи тиску. Нержавіюча сталь AISI 304 використовується для всіх елементів конструкції – корпусу, кулі, кріплень. Це харчова марка. Її використовують у трубопроводах на підприємствах таких галузей:
- фармакологія. На цих підприємствах більшість обладнання виготовляється з нержавіючої сталі, тому до нього підходять тільки крани з такого ж матеріалу;
- харчове виробництво. Установка кранів необхідна на лініях, де технологією передбачено застосування рідини чи будь-якого іншого рухомого середовища;
- нафтогазова промисловість. Тут не можна використовувати чорний метал або пластик, оскільки нафтопродукти містять речовини, що їх руйнують.На таких підприємствах трубопроводи часто працюють із дуже високими температурами та показниками тиску;
- інженерні мережі, приватні господарські, побутові системи.
Кульовий кран поширений завдяки добрій прохідності. Саме його встановлюють там, де потрібно досягти однакового перерізу по всій довжині трубопроводу. Нержавіюча сталь стане відмінним рішенням і в тому випадку, якщо передбачається контакт з агресивним середовищем.
Використання запірного виробу з харчової нержавіючої сталі можливе в таких напрямках промисловості, як молочна, винна, пивна, спиртова та ін. Пристрій витримує низькі та високі температури. Внутрішнє ущільнення виготовлене з тефлону.
Воно може здійснюватися одним із двох варіантів: фланцеве або муфтове. Перший спосіб вважається найнадійнішим, оскільки передбачає створення міцного, герметичного з'єднання. Фланцевий метод застосовують для комунальних та промислових трубопроводів, де є підвищені вимоги до надійності та міцності.
Фіксація муфтами (за допомогою різьбових з'єднань) називається американкою. Це найпоширеніший спосіб установки (безпосередньо на різьбленні корпусу). Моделі такого типу випускаються у широкому асортименті.
Головні переваги
Кран нержавіючий відрізняється надійністю та довговічністю. Це досягається шляхом особливостей сталі. Вона не боїться корозії, легко витримує агресивні дії, роками не втрачає своїх характеристик. Конструкція дуже проста, герметична, розрахована на мінімальне зношування протягом терміну експлуатації. Кульовий кран із нержавіючої сталі характеризується:
- довговічністю. Після встановлення можна не боятися, що незабаром виріб втратить свої властивості. Усі технічні та хімічні характеристики зберігаються протягом багатьох років;
- простотою обслуговування. Постійна профілактика, часті діагностики не потрібні. Завдяки високій якості всіх елементів не доведеться витрачати багато часу і грошей, щоб замінити деталі, що зносилися;
- функціональністю. Коли кран закритий, максимальна герметичність гарантується. Якщо його відкрити, робоче середовище вільно просуватиметься трубопроводом без застою.
У системах централізованого газо- та водопостачання кран може стабільно працювати роками, не вимагаючи ремонту.
В інтернет-магазині Armatura пропонується широкий асортимент виробів із нержавіючої сталі. Вся запірна арматура продається за доступними цінами. Вартість залежить від матеріалу, призначення, діаметра та інших характеристик. Замовити товари пропонується з доставкою по Києву та всій Україні.
Часто задавані питання
🔵 У чому переваги нержавіючих кранів?
Дане обладнання виготовляється із сталі марки AISI 304 та 316. Воно має цілу низку переваг:
- Висока міцність та стійкість до навантажень. Крани служать по 30 і більше років, не втрачаючи зовнішнього вигляду та основних характеристик.
- Універсальність. Подібні вироби можна використовувати як у побуті, так і в промисловості чи виробництві.
- Простота обслуговування. Нержавіюча сталь не покривається корозією, на ній практично не осідає наліт.
- Доступна ціна. Ці вироби вважаються оптимальними у співвідношенні ціни та якості.
- Декоративний вигляд. Їх можна використовувати у житлових приміщеннях, у комерційних чи громадських організаціях.
До плюсів можна віднести і те, що крани забезпечують високий рівень герметичності.
🟡 Які типи нержавіючих кранів представлені у продажу?
На нашому сайті ви знайдете моделі з фланцевим та муфтовим з'єднанням діаметром від 15 до 200 мм. Вони витримують тиск від 16 до 63 PN і підключаються через різьблення від 3/8 до 1 дюйма. Також у продажу присутні спеціальні моделі на пневмоприводі та електроприводі, які дозволяють автоматизувати процес керування.
🟢 Де можуть працювати нержавіючі крани?
Вони можуть застосовуватися практично у будь-яких інженерних мережах. Як правило, їх ставлять у трубопроводи, якими надходить гаряча і холодна вода, пара, газ, інші види рідин, нафтопродукти та ін.
🔴 Як правильно замовити товар?
Підберіть відповідні для вас варіанти на нашому сайті або зателефонуйте нашому менеджеру. Він відповість на існуючі питання та допоможе зробити правильний вибір, виходячи з особливостей ваших інженерних мереж.