Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Пневмоклапани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пневматичні клапани

Пневмоклапан (пневматичний клапан) – різновид захисної арматури для трубопроводів. Встановлюється там, де потрібно миттєво перекривати потоки робочого середовища. Призначений для магістралей, де протікає дуже гаряча рідина під високим тиском. Монтується й на трубопроводи, розраховані на транспортування агресивних речовин.

Пневмоклапан – захисна арматура для труб. Найчастіше застосовується на промислових об'єктах. Він потрібний там, де не можна встановити механізми з електричними приводами або інші типи елементів. Зазвичай це підприємства, які працюють у харчовій, фармацевтичній і нафтохімічній промисловостях.

Галузі застосування

Клапан з пневмоприводом ще називають відсічним. Як було зазначено вище, він популярний у промисловості. Найчастіше його встановлюють у системах, де протікає субстрат з неоднорідною структурою. Пристрій підходить і для магістралей, що потребують автоматизації виробництва. Завдяки йому експлуатація трубопроводу буде швидшою, простішою та безпечнішою.

Клапани з пневмоприводом купують для підприємств, які займаються виготовленням харчової продукції, одягу та взуття, а також для хімічних лабораторій. Вони потрібні у цехах зі збирання автомобілів, при індукційному нагріванні, вакуумуванні, лазерному різанні, в інших галузях. В інтернет-магазині Armatura представлено широкий асортимент моделей для різних застосувань.

Особливості конструкції

Пневматичний клапан універсальний. При виборі пристрою завжди керуються характеристиками трубопроводу, робочого середовища, що протікає по ньому, та виробничими умовами. Звертають увагу на модель і тип ущільнювача. Від них також залежить призначення пневмоклапану. У більшості випадків будова основних механізмів і конструкція майже не змінюються.

Корпус виробу виконаний з нержавіючої сталі. Це робить його стійким до корозії, агресивних рідин, високих температур і високого тиску. У кожній моделі є затвор, який має вигляд поршню. Кінетична енергія від приводу до золотника передається за допомогою штока.

Пневматичний привід призначений для того, щоб змінювати положення затвора з урахуванням поставлених завдань. Також у конструкції присутні вхідний та вихідний патрубки для речовини, що знаходиться всередині трубопроводу. У нас доступні варіанти зі зворотними трубками.

Які є типи з'єднання

Залежно від цього показника пневматичні клапани для труб поділяються на декілька видів:

  • муфтові. Різновид різьбових. Такі моделі дуже зручні та прості у застосуванні. Підходять для магістралей, де постійний тиск високий або низький. Підбираються за температурою субстрату, що протікає;
  • фланцеві. Є у пневмоклапанах з номінальним перерізом 15–100 мм. Цей вид трубних відсікачів монтується на системах, де потрібно швидко перекрити потік у разі порушення герметичності;
  • приварні. Такий варіант обирають для труб, якими протікають агресивні чи небезпечні рідини. У таких випадках потрібна максимальна герметичність. Перетин – 15 080 мм;
  • хомутові (клампові). Встановлюється на трубах, які часто розбирають для чищення, а потім збирають знову. Цей спосіб з'єднання реалізований на моделях з перетином 15–80 мм.

Останній варіант популярний на підприємствах, де існують підвищені вимоги до стерильності та чистоти труб (наприклад, фармацевтичні, харчові заводи).

Основні різновиди

Пневматичні клапани випускаються у кількох виконаннях. Пристрої поділяються на види, в яких потрібно розібратися перед вибором відповідної моделі:

  • зворотні. Витримують потоки повітря лише в один бік. Якщо воно починає рухатися у протилежному напрямку, пристрій спрацьовує, перекриваючи його механічним методом. Пневматичний елемент виглядає як золотник. Внаслідок дії зовнішніх факторів середовища може залишатися відкритим;
  • швидкого вихлопу. Мають вигляд мембран, що направляють рідину до свердловин. Відкриваються в обидва боки. При відділенні від трубопроводу подачі збільшують швидкість випуску речовини, що залишилася у трубах;
  • послідовні. Такі моделі використовують, коли потрібно запустити стислий потік повітря, керуючись необхідними показниками тиску. Поршень впливає на затвор і той рухається від стисненого повітря або пружини. Клапан може бути у закритому чи відкритому стані;
  • логічні. Призначені для створення диз'юнкції та кон'юнкції з можливістю виходу у пневмомережу;
  • з витримкою часу. Змінюють стан внаслідок отримання сигналу зворотного зв'язку. При регулюванні змінюється обсяг пневматичної ємності чи отвір набуває необхідних розмірів.

Доставляємо Пневмоклапани у Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Житомир, Львів, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Чернігів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький , Кривий Ріг, Кременчук та інші міста України.

Вгору