Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Запірна арматура з нержавіючої сталі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Арматура з нержавіючої сталі

Нержавіюча трубопровідна арматура — сполучні елементи магістралей і систем, якими циркулює рідке, газоподібне та інше робоче середовище. Це різні деталі, необхідні для регулювання потоків, перекриття чи корегування інтенсивності, об'єму. Це відбувається за допомогою перекриття, зміни кута повороту чи внутрішнього перерізу.

Арматура для труб з нержавіючої сталі необхідна для зручної та безпечної експлуатації трубопроводу. З її допомогою завжди легко провести ремонт магістралі з повним перекриттям рідини чи керувати потоками. Такі запірні елементи найпоширеніші серед аналогів завдяки стійкості до корозії, сумісності з агресивними середовищами, міцності, надійності.

Галузі застосування

Запірна арматура з нержавіючої сталі встановлюється на трубопроводах будь-якого призначення, проте найпопулярніша у харчовій промисловості. Якщо ці елементи використовувати разом з трубами з нержавіючої сталі, вдасться досягти найвищих показників при виробництві. Таке поєднання запобігає окисленню. Нержавіюча сталь ідеальна для застосування у системах на харчовому виробництві. Вона забезпечує максимальну чистоту, зберігає оптимальні смакові якості робочих потоків.

Трубна нержавіюча арматура добре підходить для хімічної та нафтопереробної промисловості. Вона відрізняється широким робочим діапазоном температур і тиску. Її також нерідко використовують у побуті, у системах подачі питної води. Завдяки антикорозійним властивостям матеріал популярний у фармацевтиці.

Запірна арматура

Ці елементи призначені для того, щоб замикати потік робочого середовища у побутовому, технічному чи промисловому трубопроводі. Застосовується для перекриття окремих частин магістралі. Запірна арматура з нержавіючої сталі сумісна з різними речовинами – водою, газом, парою, повітрям.

Ця класифікація поділяє пристрої на кілька різновидів:

 • крани. Запірні механізми, що працюють внаслідок обертання навколо своєї осі внутрішнього запірного елемента (найчастіше це хромована куля чи пробка). Кріплення буває фланцевим або муфтовим, є моделі зі зварним з'єднанням;
 • вентилі. Промислова арматура призначена для трубопровідних систем, де відбувається рух середовища постійно під високим тиском. Від крана відрізняється складнішою конструкцією та вищою герметичністю. Усередині корпусу вентиля знаходиться клапан, що переміщується вертикально;
 • засувки. Їх потрібно використовувати для часткового чи повного відсікання середовища. Головною деталлю являється запірний диск, що обертається перпендикулярно напрямку робочої речовини. Його рух регулює зовнішній важіль. Це універсальний механізм, що використовується у різних галузях виробництва;
 • заслінки. Це конструкція з корпусу, вентиля та диска, що обертається навколо своєї осі. Встановлюється на трубопровідних системах з великим діаметром, де рідина рухається вільно чи під низьким тиском.

Заслінки найчастіше використовуються у каналізаціях та стічних системах як основна запірна арматура.

Сполучні та регулювальні елементи

Це вироби, призначені для зміни напряму потоку середовища. Для цього використовують переходи, відводи, заглушки, трійники.

Нержавіючий перехід – деталь трубопроводу, що з'єднує магістралі різних розмірів і діаметрів. Поділяються на концентричні та ексцентричні залежно від горизонтального чи вертикального способу встановлення. Для нормальної та безпечної експлуатації приварюються.

Нержавіючі відводи плавно змінюють напрямок робочої рідини. По діаметру збігаються з трубою. Товщина стін буває різною. Як і переходи, приварюються.

Нержавіючі заглушки ще називають еліптичними. Це приварні елементи для замикання кінцевих деталей трубопроводу. За допомогою трійників під’єднують бічні відгалуження. Вони бувають рівнопрохідні та перехідні.

Регулювальна арматура призначена для керування середовищем та його параметрами. До цієї категорії належать клапани (регулювальні, змішувальні, високого тиску).

Головні переваги

Нержавіюча арматура від нашої компанії є універсальною. Вона підходить для застосування у різних галузях промисловості. Завдяки високій стійкості до негативних факторів популярна у хімічній промисловості, для труб з металу та систем, де проходять агресивні рідини.

Основні переваги:

 • міцність. Усі пристрої з нержавіючої сталі розраховані на тривале використання;
 • мінімальні витрати коштів і часу на технічну перевірку;
 • зручне застосування;
 • простота встановлення та демонтажу.

Інтернет-магазин Armatura пропонує купити арматуру за доступними цінами з доставкою по Києву та Україні.

Часто задавані питання

🔵 Які переваги у арматури з нержавіючої сталі?

Нержавіюча сталь не боїться корозії, витримує високі навантаження та служить не менше 50 років. Вона є універсальною та хімічно нейтральною, тому її можна застосовувати практично у будь-якому робочому середовищі, у тому числі і в агресивному. Сталь витримує високі температурні перепади та може експлуатуватися з перегрітою парою.

🟡 Які види арматури з нержавіючої сталі можна купити?

У нашому каталозі представлена ​​практично вся необхідна арматура:

 1. Крани, з яких можна перекривати потік або регулювати його інтенсивність.
 2. Вентилі, призначені для використання у промислових або виробничих магістралях та трубопроводах.
 3. Засувки, які використовуються для відсікання робочого потоку. Вважаються універсальними та підходять для різних ситуацій.
 4. Заслінки. Монтуються у трубопроводах та магістралях великого діаметру.

У нашому каталозі ви знайдете інші вироби з нержавіючої сталі.

🟢 Як правильно зробити замовлення у вашому магазині?

Вам потрібно точно знати параметри вашого трубопроводу та місце встановлення виробу. Зокрема, уточніть діаметр, спосіб кріплення, робочий тиск та температуру. Якщо ви не знаєтеся на арматурі, то просто напишіть або зателефонуйте нам. Консультант відповість на наявні запитання та допоможе зробити правильний вибір.

🔴 Чи можна придбати арматуру з доставкою?

Наш склад знаходиться у Білій Церкві. Ви можете забрати товар самовивозом або замовити його доставку транспортними та поштовими компаніями по всій території України. Зверніть увагу, що відправлення здійснюється лише після 100% передоплати. Доставка оплачується окремо.

Вгору