Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Виробник Genebre

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Genebre: особливості продукції компанії

Бажаючі придбати якісну елітну сантехніку та надійну, універсальну запірну арматуру найчастіше дивляться каталог Genebre. Це іспанська компанія, що випускає різноманітний асортимент комплектуючих для трубопроводів. Під цим брендом виходить також дорога сантехніка, що зарекомендувала себе тільки з кращого боку, — унітази, змішувачі, біде. Повний каталог продукції налічує близько 12 000 товарів.

Більшість моделей, представлених «Женебре», призначена для промислового використання. Ця компанія була заснована в 1981 році і починала як невеликий цех. За відносно короткий час вона стала відомим міжнародним холдингом. Виробник продає свої товари не тільки в Європі, вони поставляються до багатьох країн світу на різних континентах.

Яка запірна арматура випускається

Бренд Genebre пропонує своїм покупцям всі існуючі та найзатребуваніші різновиди запірних пристроїв. Вони встановлюються на промислові трубопроводи, виробничі магістралі, комунальні мережі. В каталозі представлений широкий асортимент запірної арматури:

  • затвори. З їхньою допомогою налаштовується інтенсивність потоку робочого середовища. Її можна посилити або послабити, тобто регулювати так, як необхідно. Genebre випускає затвори типу «баттерфляй». Вони монтуються на трубопроводах великого діаметру, прості за конструкцією, ремонтопридатні;

  • зворотні клапани. Встановлюються для захисту системи від гідроударів та запобігання руху потоку робочої рідини у напрямку, протилежному робочому потоку. Genebre пропонує моделі з усіма наявними типами з'єднання;

  • засувки. З їхньою допомогою також керують потоками робочого середовища. Здебільшого така арматура встановлюється на трубопроводи великого діаметру. Корпус виготовляється з різних матеріалів. В інтернет-магазині Armatura.net.ua є вироби з нержавіючої сталі та чавуну.

Асортимент включає широкий вибір різновидів запірної арматури. В каталозі компанії можна знайти вироби високої якості для регулювання потоків води, пари, газу. Є моделі, призначені для нафтопроводів, магістралей, що використовуються під час перекачування нафтопродуктів, агресивних, їдких рідин, масел.

Які ще товари пропонуються

Виробник Genebre також випускає приводи, за допомогою яких керування привідними клапанами стає автоматичним. Вони бувають електричними і пневматичними. В каталозі також є компенсатори, що захищають трубопроводи від зміщення і вібрації.

Для видалення сторонніх частинок, великих вкраплень із робочого середовища та захисту магістралі від пошкоджень «Женебре» випускає спеціальні фільтри. Щоб керувати витратою робочого середовища, наприклад, газу чи пари, купують та встановлюють двоходові клапани, оснащені пневматичним приводом.

Купити арматуру та інші деталі від Genebre пропонує магазин Armatura.net.ua. Тут товари можна придбати за доступною ціною з доставкою по Києву та Україні.

Розгорнути
Вгору