Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

POLNA (клапани та запірна автоматика ПОВНА)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Основна філософія бренду

Продукція компанії «Полна» набирає все більшої популярності. Її інженери постійно працюють над новими зразками. У каталог Полна входять промислова та теплоенергетична арматура та автоматика, лабораторна апаратура, системи централізованого мастила і т.д.

Філософія бренду виявляється у кількох пунктах, головний, якому компанія неухильно слідує, – орієнтир на клієнта та його потреби. Основні завдання Polna:

  • ретельний контроль якості продукції;

  • стабільне економічне зростання компанії;

  • впевненість співробітників у завтрашньому дні;

  • відповідальність бізнесу.

Останнє має на увазі турботу про довкілля та громадську активність. Постійно проводиться робота над розширенням комерційної пропозиції. Розвивається мережа продажу та обслуговування. Тепер арматура торгового бренду  Polna доступна в Україні – і не тільки в Києві , але й інших містах. Офіційним представником виробника є компанія Armatura. Для більшого логістичного охоплення та комфорту для клієнтів ми працюємо як гуртовий постачальник запірного обладнання, так і у форматі інтернет-магазину.

Асортимент бренду Polna

Як уже згадувалося, компанія «Полна» видає широку номенклатуру продукції. Вона використовується у різних галузях. Саме в нашому асортименті найбільше широко представлена ​​від бренду Полна арматура для технологічних трубопроводів

Загалом група промислової автоматики від виробника включає таку продукцію:

  • регулювальні клапани;

  • пневматичні мембранні серводвигуни;

  • регулювальні заслінки;

  • регулятори тиску;

  • клапани мінімальної витрати й т.д.

armatura-polna-klapany

У нас основне місце в асортименті займають регулювальні  клапани, оскільки саме ця продукція відповідає нашій бізнес-спрямованості. Втім, каталог арматури Polna постійно розширюється, а разом з ним – і наші пропозиції. Через війну споживачі можуть отримати більше виробів обслуговування комунальних чи промислових трубопровідних систем. В тому числі — автоматичні регулятори тиску, що підвищують безпеку експлуатації обладнання опалювальних комплексів чи виробничих ліній.

Переваги даного бренду арматури

Купуючи регулювальні клапани та іншу фурнітуру від Polna ви можете бути повністю впевненими в її надійності й у тому, що функціональні характеристики товару відповідають опису.

Компанія дбає про свою репутацію. Здійснюється безперервне вдосконалення якості арматури, а до кожного виробу додається технічна документація. Регулятори мають ідентифікатори з інформацією про товар. Продукція відповідає таким загальноприйнятим стандартам як PN-EN 1092-1:2006 та PN-EN 1092-2:1999 для PN10; 16; 25; 40 PN-EN 1759-1:2005 для CL150; CL300.

Тут постійно запроваджуються інновації. Розробляються нові продукти. Якщо є можливості, представники компаній проводять навчання працівників торгових мереж. Робиться це для того, щоб покращити якість сервісу, і це має відчути кінцевий споживач.

Розгорнути
Вгору