Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Трубопровідна арматура

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трубопровідна арматура у Києві – ​​пристрої зі сталі та чавуну, що монтуються при прокладанні труб будь-якого призначення. Застосовується для керування потоками рідини, газу чи іншого робочого середовища. Використовується як запірна, коли необхідно зупинити речовину. Дозволяє регулювати тиск, змішувати різні рідини, з'єднувати ділянки трубопроводів. Вберігає від пошкоджень, пов'язаних з сильним підвищенням тиску.

Без арматури не можна обійтися під час облаштування та обслуговування трубопроводу. Вона гарантує безпечне транспортування речовини всередині системи шляхом перенаправлення чи регулювання потоків. До цієї категорії належить велика кількість пристроїв: кульові крани, заглушки, засувки, трійники, з'єднання, приводи.

Які є різновиди

В інтернет-магазині Armatura представлено широкий асортимент різноманітної арматури для труб. Це універсальні вироби, які можуть застосовуватись у побуті та у різних галузях промисловості. Вони потрібні скрізь, де експлуатуються трубопроводи для субстрату, води, пари, повітря, інших робочих середовищ.

За функціоналом

Перш ніж купити трубопровідну арматуру, звертають увагу на завдання, що виконуються окремими виробами. Їх функції відрізняються:

  • фільтри. Це ключові елементи у трубопроводах, що здійснюють очищення речовини, яка проходить всередині. Ступінь фільтрації залежить від моделі пристрою. Підходять для труб, якими проходять газоподібні середовища, рідини;
  • компенсатори. Мінімізують деформації від питомого розширення металу, вібрацій. Обираються залежно від умов використання. Є окремі вироби для неагресивного чи слабоагресивного середовища, їдкого субстрату з різними значеннями максимальної температури;
  • запірні. Призначені для повного перекриття потоку рідини (наприклад, коли потрібний ремонт труби). До цієї категорії належать вентилі, заслінки, засувки;
  • регулятори. Керують напором середовища, що транспортується, контролюють витрату потоку без його повної зупинки. Сюди належать клапани, відвідники конденсату, вентилі;
  • захисні вироби. Запобігають пошкодженню трубопроводу під час аварії. Сюди варто віднести й запобіжники, які спрацьовують при досягненні критичних показників температури чи тиску.

Залежно від завдань, що виконуються, виділяють також розподільну й ту, що контролює рух та рівень робочого середовища арматуру для трубопроводів. Обрати відповідні вироби можна у нашому каталозі. Всі моделі мають доступні ціни.

За способом застосування

Така класифікація ділить трубопровідну арматуру на види за способами встановлення, можливості використання в агресивних умовах, застосування на атомних станціях. Залежно від цих показників на нашому сайті можна купити наступну трубну арматуру:

  • фланцеву;
  • сполучну;
  • нержавіючу.

Фланець – диск з металу, через центральний отвір якого проходить середовище, що транспортується. По краях для шпильок або болтів є наскрізні отвори. Під фланцевим з'єднанням мається на увазі стикування двох таких дисків. Між ними для герметичності та захисту від протікання встановлюється прокладка.

Фланцева продукція використовується у трубопроводах, де температура досягає дуже низького чи високого градуса, а тиск буває великим. Встановлюється горизонтально або вертикально, підходить для багаторазового монтажу.

Сполучна арматура потрібна для труб різних розмірів. Використовується для систем водопостачання, газопроводів та решти магістралей. Не лише з'єднує ділянки, але й приєднує до основної гілки нові. Застосовується також для регулювання потоку. Сюди належать відводи, заглушки, муфти, переходи, трійники.

Нержавіюча арматура призначена для середовищ середньої та високої агресивності. Це стійкий до корозії та інших негативних дій міцний матеріал. Використання нержавіючої сталі виключає небажані реакції з середовищами, що транспортуються. Нерідко цей матеріал застосовується для запірно-регулюючих кранів, затворів.

Матеріали виробництва

Для трубопровідної арматури використовують різні марки сталі та чавуну. У нашій компанії є продукція з першого та другого матеріалу. Трубна арматура з нержавіючої сталі відрізняється високою жароміцністю, морозостійкістю, стійкістю до високих температур. Чавунна дешевша, проте використовується рідше через велику вагу та чутливість. Вона витримує контакти лише з неагресивними чи слабоагресивними робочими середовищами.

Наша компанія пропонує широкий асортимент арматури для безпечної та зручної експлуатації трубопроводів. Купити продукцію на сайті можна за доступними цінами з доставкою по Києву та Україні.

Вгору