Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Кульові крани з американкою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кран американка надійний та універсальний. Використовується для передачі води (гарячої та холодної), технологічного повітря та побутового газу. Виробники зі світовим ім'ям, такі як Genebre, випускають їх у широкому асортименті. Купити кульові крани з американкою пропонує наш інтернет-магазин, де фахівці допоможуть вибрати потрібний розмір. На товар дається гарантія, умови доставки по Україні обговорюйте з менеджером.

Інформація про арматуру

Кран кульовий з американкою знайшов застосування:

  • у системах опалення та водопостачання;
  • на газових котлах;
  • на обладнанні для нагрівання та подачі гарячої води.

Використовуються в аграрному секторі та комунальному господарстві. Тут кульові крани потрібні для управління системами поливу. Арматура необхідна в промисловості. Застосовується на гідравлічному обладнанні та при транспортуванні стисненого повітря. Однією з важливих переваг газових кранів з американкою є спосіб приєднання, який не вимагає ані зовнішнього, ані внутрішнього різьблення. Це полегшує монтаж.

Технічна інформація

Конструкція кульового крана передбачає наявність усередині сферичного елемента для управління пропускною здатністю. Одним із параметрів класифікації є матеріал. Латунні моделі знайшли застосування як у побутових, так і в промислових інженерних системах подачі води, пари або газу. Для надійності арматури латунь проходить етапи гарячого пресування. Це зумовлює експлуатацію навіть у найскладніших умовах.

Поліпропіленові пристрої належать до приватного типу. Вони встановлюються там, де використовується неагресивне середовище застосування. Зазвичай це питна вода.

Вироби класифікуються за діаметром, від якого залежить призначення. Кран ½ дюйма використовують для перекачування будь-якого газу чи рідини. Арматура ¾ призначається для неагресивного середовища. Однодюймові крани універсальні, важливо, щоб їхній діаметр збігався з розміром труби.

Кульові крани з американкою бувають прямі та кутові. Перші встановлюються з обох сторін радіатора. Це спрощує демонтаж, якщо в ньому виникне потреба. Кутову арматуру використовують на згинах труб та на поворотних ділянках трубопроводів. У таких системах підведення води та її вихід знаходяться в положенні 90°. Застосовується для різної сантехніки та побутових приладів, а також на батареях відповідної конфігурації.

Вгору