Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб,Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Кран кульовий 2 1/2 дюйма

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кран кульовий 2 1/2 дюйма: застосування, особливості вибору

Робочий трубопровід не може бути постійно відкритим, тому на нього встановлюють запірну арматуру. Кран кульовий 2 1/2 дюйми є необхідним елементом для перекриття чи регулювання потоку середовища. Універсальний, підходить для промислових, господарсько-побутових, питних систем та магістралей. Належить до найпоширеніших різновидів.

Кульові крани 2 1/2 дюйма встановлюють на трубопроводах для каналізації, систем водопостачання (як холодного, так і гарячого), опалення. Моделі сумісні не лише з водою, а й іншим робочим середовищем, у лінійці є окремі пропозиції для агресивних речовин. Інтернет-магазин Armatura.net.ua пропонує купити запірну арматуру від виробника Genebre за доступною ціною.

kran-2-1-2-dyuma-min

Технічні особливості виробу

Нормальне функціонування трубопроводу побутового чи промислового призначення залежить від якості запірної арматури. Кульові крани встановлюють як на підприємствах, так і в будинках, квартирах, на комерційних об'єктах. Пристрій призначений для регулювання об'єму середовища в трубопроводі, а також повного або часткового перекривання для обслуговування, ремонту, у разі аварії.

Кран кульовий 2 1/2 дюйма складається з корпусу, а також запірної частини або пробки у вигляді кулі, закріпленої на шпинделі, розташованого перпендикулярно до потоку робочого середовища. Металева кулька з наскрізним отвором усередині є головним елементом виробу. Через нього проходить вода або інша рідина, коли вона повернута у бік труби – у такому вигляді кран вважається відкритим.

Якщо арматура знаходиться в перпендикулярному положенні щодо трубопроводу, то потік повністю перекритий. Щоб зупинити проходження робочого середовища системою, достатньо повернути рукоятку на 90 градусів. Кульовий затвор повертається одночасно, спрацьовуючи блокування потоку. Так, користуватися цим пристроєм набагато зручніше та легше, ніж засувкою або вентилем.

Які основні переваги

Крани з кульовими механізмами універсальні і можуть використовуватися будь-де. Перед покупкою потрібно звернути увагу на види – для кожної галузі діяльності можна підібрати окрему модель. При проходженні робочого середовища через трубопровід із встановленим кульовим краном гідравлічні втрати мінімальні. Конструкція виробу проста, міцна та герметична.

Кульові крани 2 1/2 дюйми відрізняються:

  • компактними габаритами;
  • простою установкою;
  • швидким підключенням.

Щоб повернути рукоятку для перекриття потоку, знадобиться кілька секунд – так, вдасться оперативно зреагувати у разі аварії. Протягом усього терміну експлуатації технічне обслуговування не потрібне. Середній термін служби складає 20 років.

Серед інших переваг варто виділити також можливість застосування в системах, де постійно високий тиск. Попередньо потрібно дивитися на умовні позначення та технічні характеристики конкретної моделі. В інтернет-магазині Armatura.net.ua легко підібрати потрібні варіанти за допомогою сортування в каталозі. Тут продаються крани за вартістю від 6 214 тис. грн.

/kran-2-1-2-dyuma-2-min

Як правильно вибрати

Попередньо варто уточнити асортименти кульових кранів. Наявні пристрої поділяють на види, залежно від таких характеристик:

  • матеріал виготовлення. Існують вироби з нержавіючої, вуглецевої сталі, латуні;
  • номінальний діаметр. Прописується в ДК. В інтернет-магазині Armatura.net.ua є моделі на 65 та 80;
  • номінальний тиск. Випускаються крани, призначені для 16, 25, 63 Ру;
  • пропускні можливості. Залежно від цього параметра, бувають повнопрохідні, двоходові та триходові моделі;
  • тип з'єднання. Бувають муфтові та фланцеві крани, а також для приварювання. Останні використовують у системах із постійним високим тиском.

При покупці також звертають увагу на максимальну та мінімальну температуру робочого середовища. Від цих показників залежить призначення моделі. Наприклад, крани з нержавіючої сталі більше підходять для агресивного середовища. Для встановлення в житлових будинках частіше купують пристрої з латуні, оскільки вони пластичні, важать небагато і не бояться корозії.

Вгору